17.05.2013
 Національний Сорочинський ярмарок цього року проходитиме з 20 по 25 серпня. Про це повідомили в прес-службі ТОВ «Сорочинський ярмарок». За їх даними, цього року організатори планують розвантажити центральну алею, за для цього паралельно їй прокладуть дорогу. Окремо планують зробити містечко для народних майстрів. З 16 травня ТОВ «Сорочинський ярмарок» приймає заявки на участь в заході від промпідприємств і підприємств громадського харчування.

17.05.2013
 У Кременчуцькому районі є підозра на сибірську виразку. Підозрюють цю небезпечну інфекційну хворобу у свині з приватного господарства, повідомили ветеринари районної ветслужби. Наразі матеріали із загиблої тварини досліджують, і лише після проведення досліджень можна буде зробити висновок, від «сибірки» чи через якусь іншу причину загинула тварина. Наразі керівництво Держсанслужби і ветеринарної інфспекції здійснюють на міських ринках посиленний контроль за реалізацією м’яса.

17.05.2013
 Кременчужани останнім часом труяться овочами з ринків. 18 випадків харчових отруєнь зафіксували кременчуцькі лікарі за останній тиждень. Серед кременчужан, які з гострою кишечною інфекцією потрапили на лікарняні ліжка, 7 дітей. Як повідомив начальник Держсанепідслужби Кременчука Сергій Кузьменко, певна частина отруєнь припадає на ранні овочі куплені на легальних міських ринках. Зокрема, це були огірки і помідори, куплені на Центральному ринку, а також редиска, яку купили на ринку «Універсальний».

17.05.2013
 У Кременчуці нові тролейбуси виїдуть на маршрути за два тижні. Про це журналістам сьогодні заявив міський голова Олег Бабаєв. За його словами, 13 тролейбусів почнуть перевозити пасажирів в перший день літа. Щоправда, на сьогодні славнозвісний 13-й спарний тролейбус-«гармошка» в місто ще не приїхав. Мер також повідомив, що через виявлення несуттєвих недоліків в тролейбусах Львівського виробництва ЛАЗ пішов на зниження ціни, обумовленій в контракті. Крім того, міська влада подала документи на участь в держпрограмі оновлення електротранспорту - на 20 тролейбусів за рахунок держбюджету.

rss