17.06.2011
 Мешканців нагірної частини Кременчука поперджають про нові відключення гарячої води. Щоправда, обіцяють, що будуть вони нетривалими. Вперше за 10 років «Полтаваобленерго» зібрвало всі строки ремонту тепломереж в Кременчуці, - сказав начальник управління житлово-комунального господарства Олександр Любенко. За його словами, енергетики пояснюють це тим, що Полтаваобленерго вчасно не надає матеріали і не фінансує свою Кременчуцьку філію. І хоча на сьогодні нагірна частина із гарячою водою, але всі заплановані роботи так і не виконані. Зокрема, не замінені аварійна ділянка трубопроводів в районі електростанції, деякі внутрішньоквартальні мережі та секції на центральних теплових вузлах. Тому, за словами начальника УЖКГ, відключення ще будуть, коли надійдуть необхідні матеріали.

17.06.2011
 У Кременчуці проведуть інвентаризацію зупинок. На разі жодна з них не має балансоутримувача. А це призводить до того, що більшість зупинок громадського транспорту в місті перебувають у неналежному технічному та санітарному стані. На думку міського голови Олега Бабаєва, виправити ситуацію можна за умови, якщо кожна зупинка отримає господаря. Сьогодні на засіданні виконкому було прийнято рішення, згідно з яким інвентаризацію проведуть Автозаводська та Крюківська райради. Строки проведення перевірки до 1 липня.

17.06.2011
 Кременчужани влаштовують бізнес на своїх присадибних ділянках. Чим нерідко заважають сусідам. В управлінні торгівлі і підприємництва кажуть про чимало таких скарг від жителів приватного сектору. За словами начальника управління Людмили Жорняк, є випадки, коли на територіях приватних домоволодінь облаштовують сезонні кафе, шиномонтажні майстерні та цехи з ремонту автомбілів. Сусідям від цього непереливки: навколо бруд, шум і смог від машин, які заїжджають. Людмила Жорняк вважає їх скарги цілком виправданими. Тим більше, що це підтверджено і під час перевірок.

17.06.2011
 В Кременчуці облаштують майданчик для зупинки транзитного транспорту. За даними прес-служби міськвиконкому, такий майданчик хочуть побудувати на виїзді з Кременчука, у Київському напрямку. На таких майданчиках водії великих вантажівок зможуть отримати певний комплекс послуг. А ДАІ це дозволить врегулювати рух вантажного транспорту у Кременчуці і знизити кількість заторів на вулицях міста. Крім того, у спекотні дні, коли рух великовантажних фур в денний час в місті заборонений, машини зможуть перечекати на таких майданчиках до вечора. Нагадаю, в місті на разі діє заборона на рух великих вантажівок вагою вище 24 тон на період з 9-ої до 21-ої години.

rss