17.07.2013
 Кременчуцьке тролейбусне управління займеться автобусами. Власне, на базі КП планують створити комунальне підприємство, яке буде здійснювати пасажирські перевезення автобусами. «Це має створити конкуренцію приватному транспорту, який сьогодні не виконує соціальні функції», - зазначив міський голова Олег Бабаєв. Для створення такого КП до статупу тролейбусного управління внесуть новий пункт.

17.07.2013
 Софія та Микита - найпопулярніші імена для дітей у цьому році. Повідомили у міському управлінні юстиції. Серед найбільш популярних жіночих імен, окрім Софії, опинилися Дар’я та Анастасія. Хлопчиків також часто називали Даніїл та Олександр. Не обійшлося і без екзотики. Дівчаток називали Алана, Сєлєна, Аврора, Ліка, Ніка, Модіна, Амелія, Ярина, Ноємія, Наіля, Каміла, Хатіже. Серед хлопчиків спостерігалося дещо менше екстравагантності - Ратмир, Спартак, Тігран, Рамазан, Дамир, Мартін.

17.07.2013
 Кременчуцькі діти перемогли на олімпіаді в Австралії. З 6 по 13 липня у м.Брісбен проходила 25 Міжнародна олімпіада з інформатики, у якій взяло участь близько 300 школярів із понад 80 країн світу. Україну представляли 4 учні, всі повернулися з нагородами. Учні ліцею для обдарованих дітей при Кременчуцькому педагогічному училищі обидва Романи - Фурко а Рубаненко стали переможцями світової олімпіади. За результатами Фурко Роман здобув срібну медаль, Рубаненко Роман – бронзову медаль, повідомили у педучилищі.

17.07.2013
 У Кременчуці батьки судяться за прізвище дитини. Цікаво те, що батьки перебувають у законному шлюбі, але кожен на своєму прізвищі. Схоже, дев’яти місяців вагітності батькам місячного невмовляти не вистачило, аби мирно з’ясувати, хто у родині головний. Про такий казусний випадок, що, до речі, трапився у місті вперше, розповіла Наталя Проценко, начальник Кременчуцького управління юстиції. Тож тепер щодо прізвища дитини їм доведеться домовлятися у судовій залі за участі представників органів опіки.

rss