17.08.2011
 Ювійлені 440 років із Дня заснування міста, Кременчук святкуватиме протягом дев’яти днів: із 20 по 29 вересня. Почнеться все з урочистої сесії міськради, яка має назвати нового Почесного громадянина міста. Також заплановані інвестиційний форум, відкриття головного міського фонтану і Жовтневому сквері, фестиваль «Extrеmе-Zone», показові виступи мотодельтапланеристів над Дніпром та інші розваги. Конкретної інформації щодо концетру на площі Перемоги поки що обмаль. Напевно відома лише дата – неділя , 25 вересня. Проте, як повідомили у міськвиконкомі, уже точно заплановано окрім меморіальних і виставково-показових заходів порадувати кременчужан виступом відомих зірок української естради та великим феєрверком.

17.08.2011
 У Кременчуці хатня робітниця вкрала заощадження пенсіонера. Днями до Крюківського райвідділу надійшла заява від 75-річного пенсіонера про крадіжку з його квартири майже 3тис. гривень. Пошуком зловмисника зайнялися дільничні інспектори міліції, яким вдалося встановити усі обставини зникнення зазначеної суми. Виявляється, що вже певний час до дідуся двічі на місяць навідувалася його давня знайома, 35-річна жінка. За спільною домовленістю, панянка допомагала дідусю з прибиранням у квартирі, за що отримувала символічну плату. Коли жінка навідалася востаннє, разом із пилом «прибрала» й скромні заощадження пенсіонера. Помітивши нестачу, дідусь насамперед запитав помічницю, однак та відповіла, що нічого не брала. Незважаючи на заперечення підозрюваної, дільничні інспектори довели її причетність до крадіжки коштів. На жаль, гроші вилучити не вдалося – остання з чоловіком вже витратили їх на ресторан.

17.08.2011
 Кавуни та дині можна їсти. Нітрати у цих баштанних, якими торгують на Центральному ринку та виносних лотках на вулицях Кременчука, у межах норми. Таке повідомили у міський санстанції. Проте об’їдатися ними у міськСЕС все одно не радять. Навіть незначна кількість вжитих систематично із їжею нітратів, може призвести до загострення шлунково-кишкових хвороб. Також у міськСЕС не радять купувати баштанні поблизу проїжджих частин. Краще придбати їх на ринку чи у магазині.

rss