17.08.2012
 Крюківський університет ІІІ віку вже формує факультети. Зараз пенсіонери активно записуються на новий навчальний рік, який розпочнеться з 1 жовтня. Наступний навчальний рік організатори планують зробити ще цікавішим. Зокрема, було вирішено збільшити кількість дисциплін різних напрямків на медичному факультеті. Студенти опановуватимуть основи стоматології, отримають знання з профілактики захворювань ротової порожнини тощо. Розширить сферу діяльності й історико-краєзнавчий факультет. Навчання буде насичене історичними екскурсіями, пізнавальними програмами тощо. Територіальний центр запрошує пенсіонерів Крюківського району на безкоштовне навчання в «УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ». Зарахування до Університету здійснюється на підставі особистої заяви за адресою: вул. Кузнечна, 10/2. Телефони для довідок: 6-02-65.

17.08.2012
 У гіпермаркет «Простор» пропонують перенести виборчу дільницю, яка розташовувалась у приміщенні Кременчуцької районної СЕС (район зупинки "вул. Радянської армії"). «У приміщенні СЕС виборцям було затісно і незручно голосувати», – пояснив голова Автозаводської райради Володимир Коваленко. Усі інші виборчі дільниці, а їх у Автозаводському районі 61, адреси не змінили. Нагадаю, Молодіжний входить до 150 виборчого округу разом із Кременчуцьким районом і містом Комсомолськ. Кременчук входить до виборчого округу № 146.

17.08.2012
 За роботою пожежних тепер можна стежити за допомогою Facebook, YouTube і Twitter. Як повідомляє прес-служба Полтавського обласного управління МНС, їх Міністерство відкрило офіційні сторінки регіональних підрозділів відразу в декількох соціальних мережах. На них розміщуватимуться матеріали для попередження громадян про надзвичайні ситуації і новину про найважливіші події, пов'язані з роботою рятувальників.

17.08.2012
 Квартир по держпрограмі «Доступне житло» в Кременчуці стало більше. На умовах пільгової іпотеки кременчужане можуть придбати квартири вже в 5 будинках, повідомила керівник Полтавського регіонального відділення Фонду сприяння молодіжному будівництву Олена Алексєєва. Нагадаємо, Фонд є виконавцем програми, а сама вона діє без обмеження віку позичальників. Фактично іпотека обходиться людині в 3% річних, а 13% відшкодовує банку держава. Раніше квартири можна було придбати лише в двох будинках, але тепер їх 5: - вул. Генерала Манагарова, 23, - квт 278,б. 36, вул. 50 річчя Жовтня, 61-а, вул. Мічуріна, 8в, вул. 29 вересня, 7-Б - будівельна адреса: вул.Жовтнева, 19. За консультаціями слід звертатися у відділ обліку і розподілу житлової площі за адресою: вул. Шевченка, 38, тел. 2 - 02 - 84

rss