17.09.2012
 Кременчуцькій філії "Полтаваобленерго" не вистачає часу на ремонт тепломереж. Ремонт кременчуцьких тепломереж ведеться в авральному порядку. Гроші кременчуцькій філії «Полтаваобленерго» виділили лише недавно, а до початку опалювального сезону залишилося менше місяця. Як повідомив керівник кременчуцької філії «Полтаваобленерго» Сергій Андріївський, наразі ремонтники працюють в декілька змін, аби до початку опалювального сезону встигнути відремонтувати міські тепломережі. Тож зараз ремонтують ті ділянки, де під час гідравлічних випробувань були пориви. Найбільше таких ділянок у центрі. Втім, пан Андрієвський запевняє, що до 15 жовтня «Полтаваобленерго» встигне зробити ремонти.

17.09.2012
 Тим часом, у п’ятницю, 14 вересня, готовність тепломереж до початку нового опалювального сезону приїжджав перевіряти заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Сергій Чех. За словами заступника міського голови, що курирує житлово-комунальну сферу в Кременчуці Валерія Медведовського, у замміністра особливих зауважень до стану кременчуцьких тепломереж не було. Нагадаємо, ще два тижні тому у кременчуцької філії компанії не було аварійного запасу труб та матеріалів, особливо для ремонту квартальних мереж (саме вони ведуть до будинків). Міський голова Олег Бабаєв звернувся до міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойка, із проханням вплинути на приватну компанію «Полтаваобленерго», що зриває терміни підготовки до опалювального сезону.

17.09.2012
 У Кременчуці планують запустити тролейбусну лінію за 7 мільйонів гривень. За словами начальника управління капітального будівництва Миколи Шендрика, проект буде закінчений до середини жовтня, проектуванням займається київська фірма. Вартість будівництва міська влада оцінює в 7 мільйонів гривень. Гроші на будівництво будуть видялити з міського бюджету, — повідомив міський глава Олег Бабаев. Він також відзначив, що будівництво, можливо, почнеться в 2013 році. Маршрут лінії вже погодили. Він проходитиме вулицями Красіна, Перемоги, Коцюбинского, 1905 року і матиме номер — 3-Б.

17.09.2012
 Кременчуцькі школярі писатимуть диктанти про гриби. А дитячих садочках проведуть окремі заняття – будуть показувати ілюстації різних видів грибів та розкажуть про небезпеку вживання дикорослих грибів. Крім того, на вокзалах і ринках через систему оповіщення попереджатимуть про ризик отруєння грибами. Ще по місту розклеять листівки із інформацією про небезпеку вживання дикорослих грибів. Такі заходи затвердили на засіданні надзвичайної протиепідемічної комісії. Із початку вересня у Кременчуці підтверджено вісім випадків отруєння грибами. Медики занепокоєні ситуацією щодо отруєнь грибами в Кременчуці, тож вирішили посилити профілактичну роботу.

rss