17.10.2012
 У 150-му виборчому окрузі в Кременчуці кандидати масово покидають передвиборчі перегони. Як повідомляють Новини Полтавщини, ЦВК скасувала реєстрацію ще двох кандидатів-самовисуванців Юрія Баглаєнка й Віктора Василенка по мажоритарному округу №150 (до якого входять Молодіжний у Кременчуці, Кременчуцький і Глобинський райони та м. Комсомольськ). Рішення прийнять на підставі їхніх заяв про відмову балотуватися. Ці двоє кандидатів стали четвертим і п’ятим за рахунком кандидатами, які протягом доби полишили виборчу кампанію. Напередодні стало відомо, що ЦВК скасувала реєстрацію трьох кандидатів-самовисуванців: Литвиновича, Позднякова та Шумейко. Таким чином, у 150 окрузі, де на старті виборчої кампанії нараховувалося з півтора десятка претендентів у депутатські крісла, залишилося восьмеро.

17.10.2012
 У Кременчуці жодна дільниця не пристосована до проведення виборів. Так вважає голова окружної виборчої комісії №146 Олександр Крижановський. За його словами, жодна з 85 виборчих дільниць не відповідає усім вимогам проведення виборів: не на всіх є комп’ютери та й телефонним зв’язком теж не всі забезпечені. Одна із найгірших дільниця №50, що на Ревівці. Приміщенні терцентру, де має проходити голосування, зовсім тісне і у ОВК вже зараз переймаються, де розмістяться члени дільничної комісії, спостерігачі від політичних сил і власне самі виборці.

17.10.2012
 Разом із тим, до 18 жовтня налагодять систему веб-трансляції на всіх дільницях. Як зазначив пан голова комісії, на кожній дільниці встановлені антивандальні ящики, в яких і зберігається все обладнання. Веб– трансляції з кожної із виборчих дільниць кременчужани зможуть побачити вже у день виборів на сайті ЦВК. За словами пана Крижанівського, одна така система коштує близько 8 тисяч гривень. (Це без урахувань витрат на монтаж). Взагалі ж українцям можливість подивитися он-лайн вибори коштували близько мільярда гривень.

rss