17.11.2011
 У п’ятницю на стадіоні у Міському саду очікується цікавий футбольний матч. По –товариські змагатимуться аматорські збірні місцевого самоврядування із Кременчука і Харкова. Відомо, що у складі кременчуцької команди буде особисто міський голова, а також депутати міськради і працівники міськвиконкому. Команда-переможець отримує диплом, кубок і медалі. Не залишиться без уваги і команда, що програє – їй вручать диплом, малий кубок і медалі. В індивідуальному заліку буде визначатися кращий воротар, захисник, нападаючий та гравець матчу. Отже, товариський матч між командами кременчуцької і харківської влади відбуватиметься на стадіоні у Міському саду Початок о 13–ій. Вхід безплатний.

17.11.2011
 Грип у Кременчуці очікують наприкінці листопада. Наразі кількість хворих на ГРВІ збільшується, проте до епідпорогових показниікв ще далеко, – кажуть у кременчуцькій СЕС. Втім, жодного випадку грипу у Кременчуці поки не зареєстровано. Цього року медики очікують на Україні три штами грипу H2N2, H1N1 та штам грипу В. За їх прогнозами ці штами мінливі і можуть набувати агресивних форм, тобто провокувати різноманітні ускладнення. Тому, як і раніше, головною є профілактика. Окремо лікарі просять кременчужан не панікувати і не скупати партіями ліки. Нагадують також про щеплення від грипу. І елементарні – провітрювання приміщень, вологе прибирання, і миття рук із милом.

17.11.2011
 Окрему екологічну інспекцію планують створити у Кременчуці. Це справа вже наступного року. Працівники екоінспекції слідкуватимуть за екологічною обстановкою в місті і реагуватимуть на всі порушення. Наразі у міськвиконкомі вирішується на базі якого відділу – екологічної безпеки чи контролю за станом благоустрою в місті – буде створена ця інспекція. Але вже відомо, що фінансуватиметься робота екоінспекторів з міського бюджету. Також вивчається роботи подібних інспекцій в Полтаві і Дніпродзержинську. У мерії зазначають, саме екологічна інспекція буде слідкувати як за несанкціонованими скидами нечистот в річки, так і за спаленням опалого листя. І взагалі постійно займатиметься питаннями екології у місті.

17.11.2011
 З 1 січня у Кременчуці з’явиться дорожня служба. Ця служба встановлюватиме та ремонтуватиме світлофори, наноситиме дорожню розмітку, займатиметься питаннями освітлення доріг та встановлюватиме знаки. Про це повідомив міський голова Олег Бабаєв. За його словами, служба запрацює за місяць–півтора. «Потрібно передбачити кошти на покупку нових світлофорів на перехрестях. А діючі обладнати сигналами з стрілочками, та жовтими попереджаючими знаками на пішохідних переходах», – зазначив мер. Нагадаємо, зараз світлофори на вулицях міста технічно обслуговує КП «Міськсвітло».

rss