18.03.2013
 У Кременчуці у Дніпрі в районі Придніпровського парку втопилася пенсіонерка. Про подію, що сталася у перешій половині дня п’ятниці – повідомили у міському управлінні внутрішніх справ. 15 березня, в 10-20 ранку в міліцію надійшло повідомлення, що в Дніпрі навпроти колеса огляду у Придніпровському парку втопилася 76-річна кременчужанка. Як повідомили в прес-службі міліції, один з мешканців гуляв по набережній Дніпра і побачив, як у річці тоне літня жінка. Перехожий кинувся її рятувати: витяг її з води, почав надавати першу медичну допомогу. Проте було вже запізно.

18.03.2013
 Прощання з Почесним громадянином Кременчука Володимиром Матійченко відбудеться 19 березня з 12 до 14 годин в ПК «КрАЗ». Як повідомили в прес-службі міськвиконкому, поховають Володимира Федоровича на Ново-Реївському кладовищі. Почесний громадянин Кременчука Володимир Матійченко помер вночі 16 березня. Попередня причина смерті - серцевий напад. Володимир Матійченко народився 27 травня 1931 року. Звання «Почесний громадянин Кременчука» йому було присвоєно сесією міської ради у вересні 1996 року за великий вклад у будівельну галузь міста, будівництво житла і об'єктів соціально-побутового призначення.

18.03.2013
 Міський голова Кременчука ще не знайомився з схемою розвитку Кременчуцького району, якою передбачено будівництво Біланівського ГЗК. Втім, Олег Бабаєв каже, проти будівництва комбінату, якщо це потягне за собою зупинку Кременчуцького НПЗ. Про це мер повідомив на брифінгу для ЗМІ. В той же час Бабаєв підкреслив, що він завжди виступає за створення нових робочих місць. Нагадаємо, днями експерти-фахівці «Укратанафти» заявили, що бідувництво Біланівського ГЗК може спричини серйозні проблуми в роботі Кременчуцького НПЗ. Зокрема, через вибухові роботи може бути пошкоджений і не зможе функціонувати ставок-випарювач НПЗ, а у такому разі робота підприємства буде або ускладнена, або повністю паралізована.

18.03.2013
 У Словаччині 24-26 квітня презентуватимуть економічний і науковий потенціал Кременчука. Як повідомив президент АСМБР Андрій Мельник, захід проводитиметься в другому за величиною місті Словаччини, великому промисловому центрі — Кошице. Презентація Кременчука, - міста, з центрального регіону України проводитиметься уперше за 20 років дипломатичних стосунків між нашою країною і Словаччиною. Нині формуються група з представників промислових підприємств міста, ЗМІ, вишів і підприємців Кременчука. Довідки телефоном 3-30-13.

rss