18.04.2011
 В Кременчуці сьогодні відключають опалення. Відповідне розпорядження сьогодні підписав міський голова Олег Бабаєв. Відповідно до цього документу, подачу теплоносія всім споживачам, крім лікувальних закладів, буде припинено з 18 квітня. У лікувальних закладах міста опалення виключать 20 квітня. У будинках з індивідуальним газовим опаленням опалювальний період завершиться 30 квітня.

18.04.2011
 Проїзд у кременчуцькких тролейбусах коштуватиме гривню. Відповідне рішення напередодні затвердив міськвиконком. Однак, зауважимо, що члени виконкому встановили, що вартість проїзду в електротранпорті в 1 грн. буде діяти з 1 травня. Таким чином ціна проїзду зросте на чверть, зараз вона становить 75 коп. У рішенні також відзначено, що вартість учнівського проїздного квитка складає 18 грн. на місяць, студентського – 20 грн. Для населення місячний проїздний обійдеться у 50 грн., для підприємств і організацій у 85 грн.

18.04.2011
 На Крюковському вагонобудівному заводі учора знайшли склад боєприпасів. Вісім 155-мм артелерійських снарядів часів Великої вітчизняної війни виявили під час будівництва нового цеху. Як повідомляє сайт Телеграф ін. юей, із посиланням на керівника вагонзаводу, не виключно, що між пресовим цехом і автошляхом, був колись склад боєприпасів і при подальших и розкопках можуть бути знайдені ще снаряди. За даними МНС, місце виявлення боєприпасів охороняється працівниками міліції. Вилучення і знищення боєприпасів планується провести сьогодні — 18 квітня піротехнічною групою саперів.

18.04.2011
 Кременчуцька влада покарала норовливого перевізника. Міськвиконком достроково розірвав договір із фірмою «Максалін», що здійснює перевезення на 13 і 28-му маршрутах. Офіційна дата «розлучення» призначена на 20 квітня. Підставою для цього офіційно вказано «невиконання умов договору». Мається на увазі, що запроваджена перевізником плата за проїзд у 2, 5 грн, не погоджена із міськвиконкомом, як того вимагає законодавство. Натомість керівник фірми «Максалін» Сергій Ворона вважає подорожчання бензину достатньою підставою для підвищення тарифу, про що він просив владу заздалегіть і подавав відповідні розрахунки. Але, каже, не отримав відповіді. Крім того, Сергій Ворона під час засідання міськвиконкому заявив про упередженне ставлення до нього із боку начальника міського транспортного відділу Володимира Кургаєва, який нібито має власні інтересі у бізнесі міських перевезень. Міський голова Олег Бабаєв пообіцяв розібратися у цьому питанні. Але договір із «Максаліном» все одно розірвали.

rss