18.04.2012
 Влада пообіцяла кременчужанам безперешкодне транспортне забезпечення. На поминальні дні. За повідомленням із міського транспортного відділу, протягом 21-22 квітня в місті буде курсувати потужний транспортний резерв. Так, зокрема, організовують додаткові маршрутки і автобуси, що будуть курсувати у напрямках усіх основних місцевих цвинтарів. 2-й і 6-тий маршрути тролейбуса у ці дні будуть доїжджати до НПЗ і зупинятися поряд із Свиштовським кладовищем. На кожному транспортному засобі обов’язково буде табличка із вказаним напрямком маршруту. Таке щільне перевезення триватиме із 9-ї до 15-ї години. На самих же кладовищах КП «Спецкомбінат ритуальних послуг» в поминальні дні обіцяє організувати роботу транспорту власне на території кладовищ.

18.04.2012
 У Кременчуці син бив власну маму і заливав їй в рот горілку, примушуючи продати квартиру. Про це розповіли в прес-службі міського управління міліції. Правоохоронців повідомили, що в лікарню звернулася 57-річна жінка з переломами п'яти ребер, пневматораксом і травмою голови. Як виявилось, її побив власний 27-річний син. Він жив разом з матір'ю в квартирі на Першому Занасипу. Молодий чоловік хоч і мав постійну роботу (охоронець на автостоянці), але приохотився до випивки. Нещодавно він купив собі п'ятилітрову пластикову плашку з горілкою і поступово її спустошував. Син погрожував матері і примушував продати квартиру. 8 квітня, син повернувся додому сильно п'яний, разом з товаришем і знову влаштував матері скандал. Він схопив свій недопиту пляшку і став силою вливати горілку в рот жінці, а потмі сильно побив. Жінка декілька днів терпіла біль, але, після того, як її стало зовсім погано, - подзвонила в «швидку». Нині проти горе-синочка порушена кримінальна справа. Йому загрожує позбавлення волі на строк до 3-х років.

18.04.2012
 Кременчуцький пенсіонер хотів куртку подешевше, а втратив усі заощадження. Про цей випадок розповіли в міському управлінні міліції. Вдень 16 квітня до них звернувся 90-річний кременчужанин, що проживає в квартирі будинку на вул. Жовтневій. Уранці до нього постукав незнайомець, який запропонував дідові купити куртку дешевше, ніж на ринку – за 100 грн. Дід пристав на таку вигідну пропозицію та пішов до схованки за грошима, які лежали під скатертиною. «Торговець» продовжував заговорювати «клієнта» і непомітно стягнув усе, що було приховане - 15 тис грн. дід майже відразу після уходу шахрая виявив, що грошей немає, і звернувся в міліцію. Але поки що псевдопродавця не знайшли.

18.04.2012
 Фонтан у Жовтневому сквері буде співучим. Почути це можна буде наприкінці вересня. Як повідомила прес-служба міськвиконкому, міський голова Олег Бабаєв особисто контролює хід виконання ремонтних робіт у цьому улюбленому місці відпочинку кременчужан. Все заплановане на цей рік завершать до Дня міста. За словами Олега Бабаєва, центральний водограй міста буде співучим, музика - спокійною, щоб сприяти відпочинку як молоді, так і літніх людей. Пішохідні доріжки викладуть гранітною плиткою, лавочки замінять на нові, оновлять зелені насадження, а на клумбах висадять гарні квіти. Полив скверу планують зробити автоматичним.

rss