18.04.2013
 Кременчуцька влада має намір підняти вартість проїзду в тролейбусах на 25 копійок - до 1,50 грн. Відповідний проект рішення опублікований на сайті Кременчуцької міської ради. Згідно з проектом в місті знову можуть з'явитися проїзні квитки. Передбачається, що їх вартість буде наступною: — учнівський — 22 грн. — студентський — 25 грн. — для населення — 60 грн. — для підприємств і організацій — 105 грн. В міському управлінні економіки повідомили, що проект повинен пройти обговорення, а нові ціни треба погоджувати з Антимонопольним комітетом.

18.04.2013
 Енергетики трохи скоригували графік відключень гарячої води у Кременчуці. Зміни у графіку вже узгоджені із міськвиконкомом. Отже, у нагірній частині міста відключать гарячу воду на профілактику з 22 квітня по 2-ге червня Наступними гарячого водопостачання будуть позбавлені мешканці центру – із 3-го червня по 28 липня. Далі Молодіжний – із 29 липня по 1-ше вересня. ТЕЦ-КрАЗ - 2 вересня по 4-те жовтня. Раківка та Квартал №17 - 1 червня – 1 липня. Квартал №176 - 1 липня – 1 вересня Квартал №142 - 1 серпня – 2 вересня.

18.04.2013
 Пасажирські теплоходи з 4 травня зможуть зупинятися на річковому вокзалі Кременчука. Власник вокзалу після переговорів з міською владою пообіцяв, що підготує необхідні документи і здасть в експлуатацію причальну стінку. Це є необхідною умовою для того, щоб теплоходи могли швартуватися в нашому місті. Раніше повідомлялося, що власник вокзалу не бажає платити 32 тис грн. за обстеження причалу. Через це до Кременчука, з відкриттям навігації, не міг би причалити жоден багатопалубний теплохід. Після того, як міський голова заявив, що причал треба забрати у власність міста, гроші знайшлися, - заявив перший заступник міського голови Андрій Погребний.

18.04.2013
 20 квітня у рамках двухмесячника чистоти і порядку в Кременчуці пройде загальноміський суботник, повідомляє прес-служба міськвиконкому. Міська влада закликає керівників підприємств різних форм власності, організацій і установ міста, а також громадян організувати роботи з благоустрою на своїх територіях. Вже відомо, що 20 квітня працівники Кременчуцького краєзнавчого музею і До речі, після суботника можна буде відпочити у Придніпровському парку. Там вікривається сезон відпочинку. 20 квітня у парку, зокрема, відбудеться чемпіонат із силового виду спорту «Street Workout» , а також святково–розважальна програма для дітей і для дорослих.

rss