18.05.2011
 В Кременчуцькому краєзнавчому музеї сьогодні ніч відвідувань. Нічний захід проводиться вдруге і прсвячений Міжнародному дню музеїв, що відзначається 18 травня. Організатором акції, як і торік виступив Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра». Відвідувачам сьогодні запропнують нічний квест «Аліса в карїіні музейних чудес». Гра триватиме з 20 до 22-ої години, а після почнеться безпосередньо ніч у музеї з оглядом експозицій і розповідями про музейні таємниці. До речі, торік нічні відвідувачі музею дізналися про музейного привида – доньку поміщиці Ілалію Володарську, яка за легендою наклала на себе руки від нещасного кохання до офіцера-серба. Саме в будинку поміщиці Володарської зараз знаходиться наш краєзнавчий музей. Можливо, цьогорічні нічні відвідувачі дізнаються і про інші музейні таємниці.

18.05.2011
 Кременчуцьким водіям тролейбусів обіцяють підняти зарплату. Принаймні це заявив під час сьогоднішнього візиту до тролейбусного управління міський голова Олег Бабаєв. Мер вельми опікується кременчуцькими тролейбусами, оскільки вважає що вони повинні скласти гідну конкуренцію приватним маршруткам і розвантажити міські вулиці. Зараз на вулицях міста працює 29-30 тролейбусів, Бабаєв планував довести їх число до 50 до кінця року. Втім, напевне від цих планів доведеться відмовитися. Зможуть випустити на лінію тільки 45 одиниць травнспорту. Усе через нестачу водіїв. Кременчужани неохоче йдуть на цю роботу через низьку зарплату. Зараз водій тролейбуса отримує близько 2 тис. грн. Міський голова Олег Бабаєв пообіцяв підняти зарплату до 2,5 тисяч. Але це можна буде зробити за підсумками бюджету міста за півроку.

18.05.2011
 На травневій сесії міської ради Кременчука буде розглянуто чимало місцевих законів. Зокрема обранці збираються затвердити нову редакцію "Правил розміщення зовнішньої реклами», внести зміни в правила торгівлі на ринках міста, розглянути де саме в Кременчуці розташуються сезонні майданчики і хто і як користується земельними ділянками. Також депутати міськради збираються впорядкувати паркування транспортних засобів на території міста Кременчука. Зауважимо, що парковки у Кременчуці обіцяють залишити безплатними. На думку міської влади, брати плату за тимчасові стоянки машин нині з огляду на економічну ситуацію недоцільно. Загалом депутати збираються розглянути понад три десятки питань. Сесія міської ради Кременчука відбудеться 31 травня.

18.05.2011
 Напередодні виконувач обов’язки начальника кременчуцької міліції познайомився із журналістами. 31-річний Сергій Зюбаненко, нагадаю, посів цю посаду після того, як за вислугою років звільнився Анатолій Кононенко. До цього пан Зюбаненко працював першим заступником начальника міськуправління, начальником лінійного відділення міліції в Кременчуці, у карному розшуці, зокрема і в місті Керчь. Від зв’язку із справою про хабарництво правоохоронців у Керчі Сергій Зюбаненко активно відхрещується, і взагалі чимало чуток про себе спростовує.

18.05.2011
 У Крюкові і на Занасипу встановлять енергозберігаючі світильники. За словами головного інженера ТОВ «Добробит» Михайла Скрипника з метою економії електроенергії в найбільших житлових будинках почала встановлювати спеціальні світильники. Вони оснащені датчиками шуму та світла, радіус дії яких від 3 до 5 метрів. Через 40 секунд, у разі відсутності шуму, вони просто вимикаються. За попередніми розрахунками, встановлення таких світильників дасть економію електроенергії приблизно на 30 %. Звичайні світильники збираються залишити лише на майданчиках біля ліфтів з метою безпеки. Керуюча компанія також планує встановити в окремих будинках фотореле, завдяки якому світло біля під’їзду та на сходинкових клітинах буде автоматично вмикатися у вечірній час і вимикатися зранку.

rss