18.05.2012
 Кременчуцьким підприємцям нагадують про антишумове законодавство. За повідомленням начальника управління з питань торгівлі та підприємництва Людмили Жорняк, фахівці управління перевірили у місті 17 літніх майданчиків кафе і ресторанів і п’яти випадках зафіксували порушення. Зокрема, перебільшення допустимого рівня роботи звуковідтворюючої апаратури у закладах. Напередодні Євро-2012, майже всі заклади громадського харчування встановили на майданчиках великі телевізори і звукове обладнання для перегляду матчів футбольного чемпіонату. Але про спокій кременчужан не варто. Чиновники також нагадали, що за порушення антишумового законодавства, яке діє в Україні, передбачені доволі відчутні штрафи - від 850 до 7650 грн.. Якщо скарги жителів стануть масовими, звуковідтворювальну апаратуру мають право вилучити міліція.

18.05.2012
 Оптову базу на Воровського закривають. Головний санлікар Кременчука Віктор Самойленко виніс постанову про закриття оптових складів, що розташовані на вулиці Воровського, поблизу національного університету імені М. Остроградського. За словами керівника міської СЕС, уже винесена постанова про припинення роботи оптової бази 31 травня.. Віктор Самойленко нагадав, що санлікарі не раз виносили попередження про недотримання там санітарних норм. А у квітні було рішення виконкому, за яким власникам приміщень Управлінню Придніпровських магістральних нафтопроводів, давали місячний термін на усунення недоліків. На це власники не відреагували, тож за даним рішенням роботу складів припинять.

18.05.2012
 У Кременчуці цього року встановлять 60 відеокамер спостереження. Про таке повідомив перебуваючи у Кременчуці начальник міліції Полтавської області Едуард Федосов. За його словами, їх встановлять в місцях масового скупчення людей і в місцях, де найчастіше здійснюються правопорушення і злочини. становлюватимуть відеокамери, згідно з діючою програмою «Профілактики правопорушень». Із міського бюджету на ці цілі 300 тисяч гривень. Нині оголошений тендер для компаній, які займаються цим видом діяльності. Точної дати установки відеокамер Федосов не назвав. При цьому в міськуправлінні повідомляють, що камери мають бути встановлені вже цього року. Зараз в місті працює 6 камер відеоспостереження

rss