18.06.2012
 У Кременчуці зафіксовано випадок захворювання на тропічну малярію. Екзотичну "заразу" привіз із Судану кременчужанин, який працює в Африці з 2009 року. Про це повідомив головний лікар міської СЕС Віктор Самойленко. Як зазначив медик, чоловік знав про необхіднсть хіміопрофілактики та щеплення перед поїздкою в екзотичну країну, однак не дотримався цієї рекомендації. Наразі хворого шпиталізовано в інфекційне відділення 4-ої міської лікарні. Тим же, хто збирається перетинати кордон країн із небезпечною флорою та фауною, Віктор Самойленко порадив пройти обов'язквий курс хіміопрофілактики. Взагалі, Кременчук є зоною високого ризику щодо захворюваності на малярію, оскільки відповідно до ентомологічного аналізу, понад 50% наших комарів є малярійними.

18.06.2012
 За кілька днів у Кременчуці сталися два "збройні інциденти": першого разу стріляли у людину, а другого - у вікно житлового будинку. Працівниками кримінального розшуку Автозаводського райвідділу міліції встановлено, що 15 червня на вулиці Київській 44-річний чоловік пострілами з пристрою для відстрілу гумових куль травмував передпліччя свого 45-річного знайомого. За фактом вирішується питання про порушення кримінальної справи . Кількома днями раніше у Кременчуці також стріляли. Працівники кримінального розшуку Крюківського райвідділу встановили, що 13 червня 27-річний кременчужанин з хуліганських спонукань пострілами з пневматичного пістолета пошкодив вікно у будинку 36-річного чоловіка. Свої дії пояснив тим, що сусіди надто шуміли. Стрільцу тепер доведеться не лише відшкодувати матеріальний збиток у сумі 700 гривень. А ще й відпости за кримінальним кодексом.

18.06.2012
 У селі Великі Сорочинці Миргородського району 14-19 серпня пройде щорічний Національний Сорочинський ярмарок. Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, особливістю нинішньої експозиції ярмарку буде те, що окрім традиційної презентації найбільших переробних підприємств області, що реалізовують свою продукцію на ярмарку, будуть представлені ще і райони області, які представлять увесь колорит того або іншого куточка Полтавщини. Також площа аграрного павильйона цього року значно розшириться.

rss