18.07.2011
 Комунальники об’єднуються в профспілку. Кременчуцьким міським управлінням юстиції легалізовано Первинну профспілкову організацію товариства з обмеженою відповідальністю «Добробит». До новоствореної професійної спілки входять працівники житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення, сказано в свідоцтві про реєстраціяю організації. Мета діяльності профспілки звичайна - захист прав та інтересів членів Профспілки. Головою профспілки стала Ірина Міненкова. А її офіс розташувався на Першому Занасипу.

18.07.2011
 Більшість великих підприємства у Кременчуці за півроку збільшили обсяги виробництва. Про це напередодні повідомив наачальник управління економіки міста Микола Здойма. За його словами, найбльше зросло виробництво на заводі техвуглецю і автоскладальному. У числі тих, хто збільшив обсяги промисловості також Крюківський вагонзавод, Кредмаш, Хлібокомбінат, КрАЗ і колісний завод. Натомість 4 великих підприємства, в місті за півріччя 2011 року в порівнянні з таким же періодом торік продемонстрували спад. Це Укртатнафта, кондитерська фабрика, молокозавод і Кремтекс. Зарплатну за боргованість, за осстанніми даними, вдалося дещо скоротити і на разі в Кременчуці вона складає 980 тис. грн. Головними боржниками залишаються ТОВ «Нерудбудматеріали» і «Руст».

18.07.2011
 До кінця липня Кременчук буде забезпечений вакцинами для щеплень. У цьому запевнив головний санітарний лікар міста Віктор Самойленко. За його інформацією, Міністерво охорони здоров’я нарешті провело тендер на закупівлю вакцин для профілактики поліомієліту і АКДС – це щеплення від дифтерії, кашлюку, правця. Таким чином, проблему буде знято, і діточки, яким не вистачало вакцин, уже з 1 вересня зможуть щепитися і піти до дитсадків. Нагадаю, вищевказані щеплення в переліку обов’язкових. Без них дитину не можна влаштувати до дитячого садочка. Віктор Самойленко додав, що вакцини для щеплень буде закуплено за кордоном. Де саме, він не уточнив.

rss