18.07.2013
 Одразу дві надзвичайні події із дітьми сталися минулої доби у Кременчуці. В обох випадках, діти постраждали через недогляд дорослих. За повідомлення Держслужби з надзвичайних ситуацій, дворічна дитина ледь не потонула у ванній. Батько дитини, на якого залишили малюка, не побачив, як той зайшов до ванної. Через певний час чоловік помітив, що малюка немає, а коли зайшов до ванної, побачив, що дитина вже у воді. Дитину «швидкою» негайно доправили до реанімації, за її життя борються медики. У задовільному стані інший - 4-річний малюк, який потрапив у серйозну неприємність. Маленький хлопчик застряг головою між прутами металевої решітки. Виявилося, що хлопчик гуляв без догляду батьків на подвір’ї і вирішив залізти до приямку цокольного приміщення. Рятувальникам довелося застосувати гідравлічні ножиці, щоб деблокували металеві прути та визволили дитину.

18.07.2013
 Мешканцям Раківки стане легше дихати. На Кременчуцькому стальзаводі встановлять обладнання, яке буде уловлювати пил загальних викидів майже втричі ефективніше, ніж зараз. До кінця 2014 року Кременчуцький сталеливарний завод планує встановити систему газоочищення і устаткування для уловлювання пилу. Про це під час робочої зустрічі з Олегом Бабаевым повідомив голова правління стальзаводу Дмитро Черненко. За його словами, вже цього року з метою зменшення шкідливого впливу викидів на довкілля завод почне використовувати новітню схему очищення викидів, аналогів якому в Україні ще немає.

18.07.2013
 Комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука» хоче купити машину для очищення гранітної плитки. Про це повідомила заступник міського голови із питань фінансів Тетяна Неїленко. За її словами, питання про подібну закупівлю буде винесено на сесію міськради при розподілі грошей за перевиконання плану зборів з єдинщіків. На підприємстві повідомили, що нова машина зможе мити плитку і пилососити. Її зможуть використовувати не лише в сквері «Жовтневий», але і скрізь, де є плитка: по вулиці Леніна, у Меморіалу «Вічно живим», на площі Перемоги. Машина коштує 580 тисяч гривень.

18.07.2013
 У міському РАЦСі шукають майбутнє подружжя для проведення головної церемонії одруження у День міста. Ця церемонія має стати особливою, адже зі створенням родини молодят привітає мер Олег Бабаєв. Про таке начальник міського управління юстиції розповіла начальник Наталя Проценко. Щоправда, щоб одружитися саме на День міста, заяву потрібно подати не раніше 28 серпня, за місяць до церемонії. Головним критерієм відбору стане те, щоб молодята були кременчужанами.

rss