18.08.2011
 Кременчуцьких народних обранців кличуть на сесію. Зібрання місцевого парламенту призначене на останній день літа – 30-те серпня. На розгляд сесії міськради винесено 39 питань. Зокрема, депутати розглянуть виконання бюджету за півріччя і переглянуть міський бюджет. Одне з питань сесії лунає таким чином: «Про умови оплати праці міського голови, секретаря міської ради, першого заступника, заступників міського голови, та керуючого справами виконкому. Також депутати розглянуть питання про дозвіл приватизації кімнат в чотирьох гуртожитках. Внесуть зміни у генплан міста та програму соціально-економічного розвитку Кременчука на 2011 рік.

18.08.2011
 Цьогорічний Сорочинський ярмарок встановлює рекорди і готується підкорити Словаччину. У цій країні цього року відбудеться презентація Сорочинського ярмарку. Про це повідомила керівник проекту Світлана Свищова. За її словами, презентація буде проведена в жовтні та буде присвячена національному святу словаків. В той же час вона повідомила, що розглядається варіант облаштування зимового ярмарку. Вже була зроблена міні-презентація, де побувало близько 200 чоловік. Проте основною проблемою є затратність цього проекту, оскільки необхідно споруджувати капітальні будівлі. Цього року на підготовку Національного Сорочинського ярмарку було інвестовано 2.5 млн. грн. Тим часом, на Сорочинських торжищах презентували найбільший в Україні коровай. Його занесли до Книги рекордів України. Це збірний коровай, що спекли спеціально до свята. На нього пішло виключно борошно з цьогорічного урожаю. Важить найбільше творіння майже півтони. А його висота близько 80 сантиметрів.

18.08.2011
 Сторічних кременчужан побільшало. Днями кременчужанка Марія Кропачева відзначила столітній ювілей. Не зважаючи на поважний вік і нелегке життя, вона залишається енергійною і життєрадісною, слідкує за здоров’ям, а інколи навіть повчає дорослого правнука, який проживає разом з нею, - каже рідня бабусі. Відтепер ювілярка щомісяця отримуватиме стипендію міського голови у розмірі 200 грн, - це вже повідомила прес-служба міськвиконкому. Наразі міська влада вирішує питання щодо виплати подібних стипендій мешканцям міста, які перетнули 95-річний рубікон. Його розглянуть на одній з найближчих сесій міської ради. Сьогодні у Кременчуці проживає 9 кременчужан, яким виповнилося 100 і більше років, і всі вони жінки. Мешканців, яким більше 95 років - понад 30.

18.08.2011
 Багатодітна кременчужанка примудрилася безбідно жити у борг. Мати вісьмох дітей годувала їх та свого чоловіка за рахунок грошей, які позичала у своїх знайомих нібито на ведення бізнесу. Працівники карного розшуку встановила факт заволодіння сумою у 10 тис. гривень ще у лютому 2009 року. Здійснювала махінації із грошима 41-річна жінка. Як повідомила прес-офіцер міського управління внутрішніх справ Тетяна Романчук, жінка входила у довіру до знайомих та позичала у них чималі суми грошей. Багатодітна жінка писала боргові розписки та інколи вчасно повертала гроші з відсотками, тому їй довіряли і позичали ще більше. Відносно того факту, як мама вісьмох дітей встигає вести багатотисячні справи, ніхто і не замислювався. Нині слідством встановлено дев’ять фактів шахрайств. Ведеться подальше розслідування.

rss