18.09.2012
 Двоє дітей напередодні потрапили під колеса автівки на вул. Київській біля 56 будинку. Як повідомили у міській службі ДАІ, близько 15-ї години двоє учениць 5-го класу, за одини даними 30-ї, а за іншими 11-ї школи, перебігали проїжджу частину на заборонений сингнал світлофора. Натомість, батьки дітей стверджують, що діти переходили догору на зелений. Втім, розбиратися із обставинами ще буде слідство. Водночас. дівчата отримали переломи ніг і нині у дитячий лікарні. Служба ДАІ звертається до всії учасників дорожнього руху з проханням бути уважними на дорозі. Особливо це стосується водіїв, які рухаються в районі навчальних і дошкільних закладів.

18.09.2012
 Адміністрація Кременчуцької філії ПАТ «Полтаваобленерго» звертається до мешканців Кременчука з проханням сприяти у боротьбі з розкраданням електроустаткування компанії. Таку заяву приватне підприємство розповсюдило у засобах масової інформації. Підприємство-монополіст переконує: дії нечистих на руку громадян призводять до масштабних відключень електроенергії і, як наслідок, зупинки виробництва на великих промислових підприємствах. А також попереджають - подібні крадіжки можуть становити загрозу людському життю. Тож, якщо ви виявили підозрілі дії поблизу електроустановок, особливо в нічну пору й у віддалених від населених пунктів місцях, негайно повідомляйте про це працівникам Кременчуцької філії ПАТ «Полтаваобленерго» за телефоном: 2-21-60 або за номером «телефону довіри» у Полтаві 516-135. Конфіденційність ПАТ «Полтаваобленерго» гарантує.

18.09.2012
 Крюковський вагонзавод поставить цього року в Таджикистан вагон-ресторан . Вагон створений виключно фахівцями нашого проектно-конструкторского управління, повідомляє прес-служба підприємства. За їх даними, в новому вагоні-ресторані, як і в звичайному пасажирському вагоні є тамбур, два вакуумні туалети, котельне відділення і інші службові приміщення. «Але, окрім цього, тут вбудовані обладнана сучасною побутовою технікою кухня, обідній зал на 40 місць, бар з двома місцями для сидіння, виділено відділення для миття посуду, обладнана душова кабіна для персоналу і багато інших корисних і потрібних пристосувань. У обідньому залі, для більшого комфорту пасажирів, будуть встановлені кондиціонери і телевізори. І оскільки усе це устаткування споживає чималу кількість електроенергії, вагон-ресторан оснастять дизель-генератором потужністю 16 кВт. Це дозволить безперебійно працювати усій техніці і під час стоянок», - говориться в повідомленні.

18.09.2012
 У Кременчуці на святкуванні хрестин дитини дружина ударила чоловіка ножем в серце. Як повідомляють в прес-службі міського управління міліції, інцидент стався увечері 15 вересня на Молодіжному. Молода сім'я (27-річний чоловік і 22-річна дружина) відзначали хрестини дитини. Під час святкування між ними і виник конфлікт. За попередніми даними міліціонерів, чоловік напав з ножем на дружину, але дівчина перехопила ніж і сама завдала удару. Лезо проштрикнуло лівий шлуночок серця. Чоловік у важкому стані перебуває в реанімаційному відділенні Третьої міської лікарні. Слідчі схильні кваліфікувати дії жінки, як замах на вбивство, а не перевищення меж самооборони.

rss