18.10.2011
 Міська влада думає над тим, як повернути прямі потяги у Кременчук. У середу у міськвиконкомі скликають нараду, що буде присвячена вирішенню цієї проблеми. Як повідомила прес-служба міськвиконкому, у зв’язку із відміною «Укрзалізницею» руху потягів прямого сполучення з Кременчука, зокрема: на Львів, Харків, Москву, Бахмач, Київ, місто залишилося без прямого залізничного зв’язку із іншими регіонами країни і зарубіжжя. Міська влада направила офіційне звернення до обласного керівництва і керівництва країни з проханням відновити рух вищеназваних та інших важливих потягів . Наразі ж перший заступник міського голови Андрій Погрібний планує провести нараду, на яку буде запрошено керівництво Укрзалізниці, станції «Кременчук», а також профспілки. Перший віце-мер зауважив, що питання оптимізації потягів є не лише транспортною проблемою, а й соціальною. «Багато працівникі просто втратять роботу, тож це питання потрібно негайно вирішувати», – зазначив Погребний.

18.10.2011
 Кременчуцькі краєзнавці попрацюють над іміджем Кременчука. 22 жовтня вони зберуться для участі в громадській дискусії в рамках проекту під назвою «Кроками світових геніїв» – унікальний туристичний маршрут Кременчуком». Організатором заходу виступає громадське об’єднання «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб». За повідомленням цієї організації, захід має на меті об’єднати учасників навколо відомих в Україні і Європі кременчужан та історичних місць Кременчука. Планується презентація результатів дослідження серед кременчужан щодо того, чим або ж ким має пишатиися Кременчук. До участі власне у дискусії запрошені краєзнавці, науковці, представники влади, ЗМІ, творчої інтелігенції, громадські діячі, молодь.

18.10.2011
 Кременчуцькі депутати зберуться на сесію 1 листопада. На порядку денному — понад 30 питань. Зокрема, депутати повинні дати дозвіл комунальним підприємствам «Теплоенерго» і «Кременчукводоканал» на продовження терміну дії кредитних договорів, розглянути питання про нагородження кременчужан почесними знаками «За заслуги перед містом» і погодити кандидатури на звання «Мати-героїня». Крім того, депутати міськради повинні уточнити планові показники бюджету на 2011 рік та розподілити 5 млн. грн, що надійшли у міську казну за підсумками перевиконання бюджету. За наявними даними дві третини із цієї суми будуть направлені на потреби комунального господарства. Повний перелік питань можна знайти на офіційному сайті міської ради.

rss