18.10.2012
 У Кременчуці правоохоронці шукають збоченця, який 14 жовтня в районі Третього Занасипу близько 5 годин ранку напав на вулиці на 72-річну жінку. Пенсіонерка перебуває в лікарні. Міліція проводить дослідчу перевірку, в ході якої вирішується питання про порушення кримінальної справи за насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним шляхом. Санкція статті передбачає покарання у вигляді ув’знення на строк до 5-ти років. Правоохоронці Кременчука закликають громадян, які могли бути свідками події або знають особу зловмисника, надати інформацію в Кременчуцьке міське управління або в Крюковський райвідділ міліції будь-яким зручним способом, або телефоном 102.

18.10.2012
 10 листопада в Кременчуці пройде традиційний конкурс «Студент року». Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому. Організатори - Молодіжний парламент Кременчука, міський комітет молодіжних організацій, управління у справах сім'ї, дітей і молоді. Цей конкурс проводитиметься у восьмий раз. За звання Студента року боротимуться студентські колективи вищих учбових закладів I - IV рівнів акредитації Кременчука. А переможці захищатимуть честь свого учбового закладу і міста в регіональному турі «Студент - 2012 Полтавської області», який пройде 17 листопада в Палаці культури «Листопад» у Полтаві. Нагадаємо, в 2011 році кращим студентом року став студент КрНУ Леша Гедройц. А трохи пізніше його навіть зарахували в кадровий резерв Кременчуцького міськвиконкому.

18.10.2012
 У Кременчуці можуть виникнути проблеми з камерами відеоспостереження, які будуть фіксувати вибори 28 жовтня. За словами голови окружкому Олександра Крижановського, Автозаводський райвиконком передав на дільниці поки що лише 32 відеокамери. "При відкритті антивандальних упаковок з'ясувалось, що модеми від камер виявилися перегорілими. Їх поміняли, але не виключено, що проблеми можуть виникнути знову", - зазначив пан Крижановський. Також викликає занепокоєння сам процес тестування камер, адже, за словами очевидців, принцип, за яким перевіряють техніку, досить сумнівний: якщо після підключення камер з Києва не зателефонували, значить, все добре.

rss