18.11.2011
 Кременчуцька команда «слуг народа» програла харківським колегам із рахунком 2:4. У товариському матчі нашим якось одразу не поталанило. Перший тайм завершився на користь харків’ян: 0:1. У другому таймі комадна влади Харкова «вкатила» кременчужанам ще два голи. Ще один гол забили наші владні футболісти у свої ж ворота. Це досить спантеличило кременчуцьку команду. Але буквально за останні 7 хвилин матчу перший гол у ворота харків’ян таки забив депутат кременчуцької міськради Кирил Юхно. Ну, а вінцем гри став гол Харкову від міського голови Кременчука Олега Бабаєва. Знавці кажуть, що обидві команди демонстрували непогану тактику гри. Проте команда Харкова була сильніша і міцно зіграна. Цього вочевидь не вистачило кременчуцькій команді. Втім, харків’яни по завершенню гри окремо відзначили чудове покриття кременчуцького стадіону у Міському саду і висловили компліменти на адресу гри у футбол міського голови Кременчука

18.11.2011
 Кременчук вшанує пам'ять жертв ДТП. 20 листопада в 13.00 на площі Незалежності відбудеться захід, присвячений Всесвітньому Дню пам'яті жертв ДТП. Організатори — Союз автоклубів і громадська ініціатива «Кремінь Драйв». Автомобілісти приїдуть на площу з приспущеними клубними прапорами. А в 13.30 усі учасники сигналитимуть впродовж 10 секунд. Таким чином вони вшанують пам'ять жертв ДТП. В Україні Всесвітній День пам'яті жертв ДТП проводиться вже впродовж трьох років. Він спрямований на підвищення безпеки на дорогах і служить нагадуванням для водіїв і пішоходів про необхідність дотримувати правила дорожнього руху.

18.11.2011
 Світлофори в районі меморіалу Вічно живим обладнають таймером. Капітальний ремонт всіх світлофорів на переходах бля меморіалу «Вічно живим» планують зробити у грудні. За словами головного комунальника Кременчука Олександра Любенка, буде замінено самі світлофори, кабелі, контрОлери. Оновлені регулятори руху будуть свілодіодними і з відліком часу, як в районі зупинки «Водоканал». Це буде другий капремонт світлофорних об’єктів, які проводить КП "Міськсвітло" у цьому році. Наразі завершується ремонт світлофорів на перехресті вулиць Першотравневої і Халаменюка, біля залізничного вокзалу.

18.11.2011
 В Кременчуці овочеві павільйони будуть у єдиному стилі. Влада Кременчука зобов'язала торговців овочами встановити нові павільйони. Це будуть єдині для усього міста виду павільйони для торгівлі. За дорученням міського голови, управління архітектури розробило ескізні проекти нових малих архітектурних форм для торгівлі. Як йдеться в повідомленні прес-служби виконкому, це і абсолютно нові МАФ європейського рівня, і варіанти реконструкції існуючих. Представників малого бізнесу зацікавили більш прості об’єкти, встановлення та реконструкція яких потребує менших затрат. Міський голова Олег Бабаєв дав доручення управлінню міст обування та архітектури до 1 грудня відпрацювати питання щодо розміру і зовнішнього вигляду торгових павільйонів.

rss