18.12.2012
 У Кременчуці, відкрили 7 пунктів обігріву. Передусім біля залізничного вокзалу замість мобільного буде розташований стаціонарний пункт. Його підключать до електромережі залізничного вокзалу, забезпечать аптечками для надання першої медичної допомоги. Крім того, в пункті організовують гаряче харчування В першу чергу, допомогу надаватимуть бездомним і незаможним. Крім того, у Кременчуці пунктами обігріву стали три пожежні частини і три міські лікарні. У лікарнях виділені місця для потерпілих від переохолодження, - повідомив заступник начальника управління охорони здоров'я Дмитро Петращук. Соціальну допомогу такого роду надаватимуть в міських лікарнях №1, № 2, №3. Там, в спеціалізованих відділеннях (травматологія і хірургія) буде проводиться догляд за потерпілими. Також до порятунку людей від переохолодження підключаться і пожежні частини: № 5 по вулиці Петровського, № 6 по Набережній лейтенанта Дніпрова і № 22 по вулиці Переяславській.

18.12.2012
 Кременчуцька влада в 2013 році планує почати роботу із створення реабілітаційного центру для бездомних. Про це на спеціальному засіданні повідомив зхаступник міського голови Віктор Калашник. За його словами, притулок для бездомних, а також філію територіального центру, планують відкрити в приміщенні колишнього дитячого садочка на вул. Лізи Чайкиной. Зараз міська влада думає, де узяти гроші для реалізації проекту. - На створення центру потрібно близько 3 мільйонів гривен. Точніше, 2 мільйони 903 тисячі. Такі кошти потрібні для повного забезпечення роботи - меблювання, обігріву, заробітної плати соціальним працівникам – каже Віктор Калашник.

18.12.2012
 Маршрутчики у новорічну ніч возитимуть кременчужан за 5 гривень. Про таке повідомив начальник міського відділу транспорту Володимир Кургаєв. Головний транспортник міста зазначив, що 31 грудня до 23 години проїзд у маршрутках коштуватиме як звичайно - 2 гривні 50 копійок. У новорічну ніч працюватимуть чергові маршрутки. Вони і возитимть кременчужан по 5 гривень. Щодо тролейбусів, то вони працюватимуть до 23 години 31 грудня. На лінію електротранспорт вийде вже 1 січня з 2-ї години ночі. Додамо, що у новорічну ніч маршрутки доїжджатимуть лише до Молодіжного.

rss