19.03.2012
 Житлово-комунальним господарством Кременчука керуватиме Сергій Ярош. Олександр Любенко пішов з посади начальника УЖКГ за власним бажанням. Як повідомив заступник міського голови із комунальних питань Валерій Медведовський, Любенко прийняв таке рішення посилаючись на стан здоров’я. Віце-мер каже, що у міськвиконкомі розглядалися одразу три кандидатури на посаду начальника УЖКГ. Нині очолити міське управління житлово-комунального господарства запропонували Сергію Ярошу, який до цього працював заступником начальника керуючої компанії «Житлорембудсервіс». Олександр Любенко працював на посаді начальника міського управління житлово-комунального господарства із серпня 2008 року. А до цього тривалий час працював у цьому ж управлінні головним інженером, а потім і першим заступником начальника.

19.03.2012
 У кременчуцьку міліцію звернулася жінка, яка стала жертвою шахраїв. За словами потерпілої, їй о 5 ранку зателефонував невідомий і сказав, що її син затриманий міліцією. І щоб не порушувати кримінальну справу, вона повинна перерахувати на два номери мобільних телефони суму у 5 тис. грн. Жінка пішла в цілодобовий магазин і перерахувала через термінал усі заощадження, що мала на руках - 4 тис. 800 грн. І лише після цього схаменулася і зателефонувала синові, який, як виявилося спав у себе удома і його ніхто не затримував, - Як розповіла прес-офіцер кременчуцького міську правління міліції Ганна Васенко, з початку року це вже другий випадок подібного шахрайства в Кременчуці. У міліції кажуть, що шахраї швидше за все телефонують своїм потенційним жертвам навмання. Дехто ведеться на аферу – і перераховує гроші, як у цьому випадку. Правоохоронці звертаються до кременчужан бути обережними і перевіряти інформацію від невідомих, а також повідомляти про подібні дзвінки в міліцію.

19.03.2012
 Кременчуку дадуть грошей на проектування нового мосту. Про таке заявляють у міськвиконкомі. За словами заступника міського голови Володимира Тараторіна 20 березня Президент України Віктор Янукович підпише доручення Кабінету міністрів із наступним формулюванням «виділити у 2012 році із державного бюджету кошти необхідні для проектування мостового переходу у місті Кременчук. Термін виконання – 30 квітня» Себто до 30 квітня гроші повинні бути виділені – уточнює віце-мер. Йдеться про суму 35 млн. 302 тис грн. – це те, що запросила проектна організація за виконання проекту.

19.03.2012
 Сквер «Сосновий», який розташований в районі зупинки громадського транспорту «Міськводоканал», цього року продовжать реконструювати. Про це повідомили у міськвиконкомі. Вже до 1 травня в сквері з'явиться пристойний туалет, будуть висаджені дерева. У подальших планах — повна реконструкція другої черги скверу. А ось власнику гучного генделика «У Петровича», що розташований у сквері, запропонують перекваліфікуватися у дитяче кафе.

rss