19.03.2013
 Кіоски побутового обслуговування, на відміну від інших, не чіпатимуть до 1 січня 2016 року. Про це на нараді з підприємцями повідомив перший заступник міського голови Андрій Погребний. За його словами, міська влада запровадила мораторій на їх знесення. Проте це не означає, що підприємцям можна розслабитися. Їм належить підшукувати для свого кіоску інше місце, яке впишеться в комплексну схему розміщення МАФів в Кременчуці. Її, нагадаємо, прийняли в листопаді торік. Зараз в Кременчуці кіосків побутового обслуговування — 48, і лише 16 з них стоять в тих місцях, яким дозволяє схема, — сказав перший віце-мер. Крім того, поборотися за нове місце доведеться на аукціоні.

19.03.2013
 Кременчуцька влада до квітня оформить у комунальну власність стадіон «Кредмаш». Про це повідомив міський голова Олег Бабаєв. Говорячи про вартість покупки мер сказав, що витрачена «невелика сума — 140 або 160 тис грн.». Стадіон поки будуть утримувати за рахунок бюджету, а наступного року навіть планують провести повну реконструкцію стадіону. Щоб спортивний об’єкт відповідав вимогам ФФУ для гри команди «Кремінь» у першій лізі, - додав міський голова Олег Бабаєв. Суму реконструкції він не називає, оскільки ще немає проекту робіт. В той же час мер відзначив: якщо міняти покриття і робити підігрів покриття, із заміною дренажу -це потягне на 5 млн грн.

19.03.2013
 У Кременчуці планують об'єднати дві бібліотечні системи — для дітей і для дорослих. За словами начальника міського відділу культури Володимира Кондрашова, в Мінкультури затвердили відповідний наказ ще у серпні торік, В управлінні культури Кременчука запевняють: жодну дитячу бібліотеку не закриють, приміщення залишаться за ними. Також жодного бібліотекаря не скоротять — в планах цього немає, говорять чиновники. Володимир Кондрашов відзначив, що реорганізація торкнеться передусім адміністрації бібліотек — буде один керівник системи, один заступник. Зараз їх — по два.

19.03.2013
 На березневу сесію Автозаводської райради Кременчука виносять проект рішення про дострокове припинення повноважень депутата цієї ради Ігоря Митюка, - повідомляє сайт медіацентру Репортер. Автозаводський райсуд міста Кременчука засудив Ігоря Митюка за хуліганство та нанесенні тілесних ушкоджень середньої тяжкості своєму колезі Сергію Гарифову до півтора року обмеження волі. Прокуратура міста оскаржувала цей вирок, вважаючи його надто м'яким. Однак, Апеляційний суд залишив вирок незмінним. Крім того, Митюк має сплатити потерпілому 13 тисяч гривень матеріальної шкоди, а також 20 тисяч гривень - моральної.

rss