19.04.2011
 В Кременчуці під час бійки біля бару вбили людину. Трагедія сталася на набережній Дніпра у ніч на 18 квітня. Чоловіки, учасники бійки, були відвідувачами бару «Че Гевара», але, як кажуть, розбиралися на вулиці. Двоє приятелів 39 та 34 років – мешканці Козельщанського району відпочивали в Кременчуці. Один - днями повернувся із закордонних заробітків. У барі вони побачили знайомого кременчужанина, і старший з приятелів раптом пригадав, що колись вони зустрічалися з однією і тією ж дівчиною. Обидва вийшли на вулицю з’ясувати стосунки, і почалася бійка. Кременчужанин був фізично розвинутим, займався боксом, тобто мав явну перевагу. Але, що наслідки бійки будуть такими фатальними, боксер і не думав.

19.04.2011
 Кременчуцька міліція знову без Кононенка. 47-річний Анатолій Кононенко пішов у відставку з посади начальника Кременчуцького міського управління внутрішніх справ з формулюванням «за віком». Про таке напередодні під час колегії проінформував особовий склад керівник обласного управління внутрішніх справ генерал-майора міліції Олександр Рудяк. Цю інформацію також підтвердили у прес-службі міської міліції. В останні місяці Анатолій Кононенко зрідка з’являвся у міськуправлінні міліції. Тривалий час хворів, перебував на лікарняному, а потім офіційно - у відпустці. Цікаво, що призначили Кононенка на посаду керівника кременчуцької міліції рівно рік тому - у квітні 2010-го.

19.04.2011
 У парку Миру сьогодні відкрилося автомістечко. Його хотіли відкрити ще на весняних канікулах, але завадила прохолодна погода. Наразі в Автомістечко завезені 9 дитячих електромобілів, запасні акумулятори, підібраний персонал, який буде слідкувати за їх справністю, безпечним використанням та своєчасно заряджати. Як повідомив голова Автозаводської райради Володимир Коваленко, працівники ДАІ проводитимуть планові заняття з дітьми протягом квітня-червня, та восени поточного року.

19.04.2011
 З території вагонзаводу продовжують вивозити снаряди. Як повідомив начальник міського управління МНС Валентин Шафорост, станом на сьогоднішній день знайдено уже загалом 37 артснарядів, останні 9 – розміром 152 мм. За словами Валентина Шафороста, ймовірно, нинішня знахідка на території заводу – не остання. Нагадаю, першу вибухівку часів Великої Вітчизняної війни знайшли у неділю, під час земляних робіт для будівництва нового цеху. На разі будівельні роботи зупинені, сапери продовжують розкопки. Більшість снарядів вивезено і знешкоджено напередодні на полігоні села Підгірне.

rss