19.04.2012
 У нагірній частині міста з 23 квітня по 27 травня відключать гарячу воду. Про це повідомила прес-служба міськвиконкому з посиланням на телефонограму ТЕЦ ВАТ «Полтаваоблэнерго». Відключення пов'язане з сезонним ремонтом теплових мереж міста, що проводиться щорічно після завершення опалювального сезону. У міськвиконкомі ще не затвердили графік усієї ремонтної кампанії, тому інформацію про терміни відключень в інших районах Кременчука обіцяють повідомити пізніше. Що стосується планів «Полтаваоблэнерго», то після нагірної частини хочуть ремонтувати тепломагістралі центру міста. Як повідомив головний інженер Кременчуцької ТЕЦ Сергій Солдатов, у центрі гарячого водопостачання не буде найдовше –майже два місяці - із 28 травня по 22 липня. Далі Молодіжний – із 23 липня по 27серпня.

19.04.2012
 Кременчуцькі родини запрошують відзначити Міжнародний День сім’ї. 12 травня 2012 року на території парку культури і відпочинку «Придніпровський» відбудеться День сімейного відпочинку під назвою "Щаслива родина – щаслива дитина". Організатор заходу – міське управління у справах сім’ї, дітей та молоді обіцяє творчі та пізнавальні конкурси, розважальні ігри та спортивні змагання, які зможуть перетворити традиційний відпочинок родини у свято творчості і таланту. Подати заявку до міськвиконкому можуть всі бажаючі кременчуцькі родини з дітьми, не пізніше 10 травня, а адресою Площа Пермоги, 2 кім. 524. тел. 2-20-89.

19.04.2012
 Начальник кременчуцького міськуправління освіти потрапив в ДТП. Це сталося 18 квітня, близько 17.15, в районі мосту через Псел по дорозі з Кременчука в Полтаву. Як повідомляє telegraf.in.ua з посилання на джерела в міліції, на дорозі зіткнулися два автомобілі Daewoo. У тому, який рухався з боку Полтави, перебували в якості пасажирів начальник міського управління освіти Геннадій Москалик і його дружина. Другий автомобіль рухався з боку Кременчука і здійснив поворот наліво, не пропустивши зустрічний Daewoo. В результаті аварії Геннадій Москалик був госпіталізований в третю міську лікарню Кременчука з переломами, струсом головного мозку, закритою черепномозковою травмою. З підозрою на струс головного мозку була госпіталізована і його дружина.

19.04.2012
 У Кременчуці за 6 млн грн відновлять Міський сад. У парку, заснованому за часів Катерини ІІ, розчистять озеро, укріплять береги та вкриють їх спеціальним покриттям, щоб вони не заростали очеретом. Як повідомили у прес-службі міськвиконкому, тут планують відродити архітектурний ансамбль 50-тих років 19 століття. А посеред озера насиплять невеликий острівець, такий як тут був за часів Катерини II. З берегом його з'єднуватиме мальовничій місток у катериненському стилі. Все це, а також центральний вхід у сад планують зробити вже в цьому році. На це екологічного фонду міського бюджету виділять 6 млн грн.

rss