19.04.2013
 Мінекономіки не дозволило Кременчуку витрачати гроші на міст без тендеру. Втім, вже із понеділка, 22 квітня, на Крюковському мосту почнуться ремонтні роботи. Про це повідомив міський голова Олег Бабаєв. Зараз комунтранс прибирає міст, потім дорожньо-ремонтне будівельне управління почне латати ями. Передусім зроблять тільки підйоми і найважчі ями – додав міський голова. Разом із тим, як повідомив Начальник ДРБУ Валерій Киреєв, що під час ремонту рух по мосту буде не лише обмежуватиметься, але і перекриватиметься повністю на 1-3 години. Цього вимагають певні технології укладки асфальту. У міськвиконкомі пообіцяли графіки перекриття руху мостом повідомити додатково.

19.04.2013
 Кременчуцьким бюджетникам вже в травні затримають зарплату. Місто збирається оформляти позичку у держави. Невиконання ж міського бюджету вже сягнуло 40 мільйонів гривень, повідомила заступник міського голови із питань фінансів Тетяна Неїленко. За її словами, з понеділка планують завершити виплату зарплат працівникам бюджетних установ і організацій за першу частину квітня. Але надалі фінансування зарплат призупинять, бо потрібно негайно оплатити рахунки за спожиті тепло і електроенергію. «Деякі бюджетні організації вже отримали попередження про відключення від електроенергії», – констатує пані Неїленко.

19.04.2013
 У Кременчуці новий керівник санітарної служби - Сергій Кузьменко, який до цього обіймав посаду заступника головного санітарного лікаря міста. Санстанції Кременчука, Кременчуцького і Глобинського районів після реорганізації були об'єднані в одне управління Держсанепідслужби в місті Кременчук. Саме його і очолив Сергій Кузьменко. Віктор Самойленко, що очолював Кременчуцьку СЕС призначений главою ліквідаційної комісії санстанції. До призначення Сергій Кузьменко працював на посаді заступника головного санітарного лікаря, а до цього - завідуючим відділом гігієни праці кременчуцької міськСЕС.

19.04.2013
 За минулий тиждень, 17 кременчужан отруїлися м'ясом і молоком купленим на міських ринках. Про таке повідомив новопризначений керівник Держсанепідслужби Сергій Кузьменко. Щоправда, він не уточнив, йдеться про стихійні чи про легальні ринки. Але додав, що один випадок кишкової інфекції зафіксовано після споживання молока, купленого в магазині «Сударь». Санітарний лікар вкотре застеріг кременчужан від покупок неперевіреної м’ясо-молочної на стихійних ринках.

rss