19.05.2011
 До рибного ринку в Градизьку знову претензії у ветеринарної міліції. Днями ветінспектори провели рейд на ринку, перевірили правила торгівлі рибою в період нересту. І з’ясували: ледь не всі торгові місця облаштовані з порушеннями правил ветеринарно-санітарних вимог. Як сказано на офіційному сайті головного управління внутрішніх справ, взагалі продавці на Градизьком ринку особливо не переймалися безпекою своєї продукції: працювали без спецодягу, в антисанітарних умовах, рибу зберігали без холодильників. Зокрема, як повідомляється, лящ в'ялений і копчений, карась в'ялений, сом копчений, в’ялена щука та верховодка реалізовувалася без супровідних документів і сетифікатів якості. Звідки ця риба, невідомо. Результат рейду - більше 80 кг риби контролери вилучили і вже утилізували.

19.05.2011
 На Полтавщині проведе богослужіння Патріарх Української православної церкви Філарет. В Кременчуці Святійший Патріарх Київський і всієї Русі-України побуває цієї неділі 22 травня. Зокрема він планує взяти участь у святкуванні 20-річчя Свято-Миколаївського Собору в нашому місті. У Соборі патріарх Філарет проведе божественну літургію, після якої ближче до одібнього часу почнеться Хресна хода від Свято-Миколаївського собору до площі Перемоги, де розташований пам’ятний хрест на місці зруйнованої в радянські часи церкви. Там патріарх проведе молебен. Святійшому Патріарху Філарету 82 роки. Він відомий свою наполегливою боротьбою за створення в Україні Помісної Православної Церкви Київського Патріархату. Має численні нагороди як різних церков, та к і державні.

19.05.2011
 На клумбах у Придніпровському парку висадять канни, а на тротуарах встановлять нові світильники. За словами керівника КП «Благоустрій Кременчука» Руслана Федорченка, на разі робітники підприємства продовжують прибирати сухостої дерев у Придніпровському парку, щоденно поливають молоді саджанці та висаджену розсаду на клумбах. Крім того, відзначив він, на цьому тижні заплановано завершити посадку канн на клумбах у Придніпровському парку. Як ми вже повідомляли раніше, парк планують зробити ще й світлим та безпечним. На освітлення виділено понад 100 тис. грн. За словами начальника житлово-комунального господарства Олександра Любенка, невдовзі 48 існуючих паркових світильників замінять на нові енергозберігаючі. На головній алеї парку уже встановлено 14 таких світильників.

19.05.2011
 В Кременчуці загубили дитину. Трирічну дівчинку, що гірко плакала, побачили випадкові перехожі на зупинці громадського транспорту по вули Першотравневій. Дитина кликала маму, яка чомусь не з’являлася. Двоє молодих людей не залишилися байдужими і почали пошуки мами. Після безуспішних спроб знайти жінку, молоді люди відвели маленьку до міліції. Потім пошуки розпочали вже правоохоронці. Обійшли усі будинки в районі, але марно. Потім повернулися на зупинку і попросили дівчинку «Поведи нас до себе в гості!» Дитина впевнено повела міліціонерів у свій двір, де на зустріч уже бігла налякана матуся. Жінка каже, що залишила донечку, якій 2 роки 8 місяців, з бабусею на вулиці. Поки дівчинка каталася на гойдалці, бабуся відійшла попити води. А дитина сама перебігла вулицю і заблукала.

rss