19.06.2012
 На розвиток газети «Вісник Кременчука» і міської телерадіокомпанії з міського бюджета впродовж 5 років збираються виділити більше 14 млн грн. Відповідну програму розглянуть депутати на сесії міськради в червні. Згідно з нею, в цьому році газеті буде виділено близько 1.5 млн грн., практично стільки ж - міській телерадіокомпанії. Такі ж суми планується виділити в 2013 році. А в 2016, згідно з програмою, газеті виділять більше 2 млн грн., телерадіокомпанії - 1.7 млн грн. У програмі відзначено, що гроші видляються на усебічне освітлення соціально-економічного, суспільно-політичного культурного життя міста для формування об'єктивної громадської думки про діяльність міськради і найвищі органи державної влади». На депутатській комісії було уточнено, що йдеться про те, що муніципальна телерадіокомпанія збирається самостійно виходити в ефір, але не на приватному телеканалі «Візит».

19.06.2012
 Кременчуцькі лікарі врятували п’яного підлітка. Наприкінці минулого тижня в реанімаційне відділення дитячої лікарні був доставлений 14-річний підліток у непритомному стані . Діагноз - алкогольне отруєння. Медики відкачали юного любителя випити. Коли потерпілий отямився, розповів, що випив 2 пляшки горілки. Втім, за словами, головлікаря дитячої лікарні Миколи Пересипа, можливо, хлопець хизується. Бо, якби дійсно він прийняв таку кількість алкоголю, він взагалі навряд чи б вижив. Лікар додав, що, судячи з розповіді підлітка, той росте в неблагополучній сім'ї, а пили вони разом з 16-річною сестрою. У лікарні постраждалий від алкоголю юнак перебував добу, після чого його виписали додому.

19.06.2012
 Про ще один інцидент із присмаком оковитої повідомили у міському управлінні внутрішніх справ. П'яний кременчужанин побив водія таксі. 23-річний клієнт спочатку був дуже невдоволений, що на його виклик близько першої ночі приїхала старенька "Волга". Хуліган кулаками і ногами побив ГАЗ-3105, а потім стусанів за ображене "почуття споживача" отримав і 56-річний водій служби таксі. Буйного клієнта правоохоронці затримали вже наранок у районі Молодіжного, за місцем мешкання. Наразі за фактом триває перевірка.

19.06.2012
 Керуючі компанії «Житлорембудсервіс» і «Добробит» виділятимуть транспорт особам з обмеженими фізичними можливостями, які не можуть самостійно пересуватися, зокрема для того, щоб люди могли звернутися до нотаріуса для посвідчення довіреностей на отримання 1000 грн в "Ощадбанку". Спільним днем виїзду обрано середу. Відповідне рішення було прийнято під час спільної наради за участі завідуючих Кременчуцькими державними нотаріальними конторам і представниками управляючих компаній, та житлово–експлуатаційних підприємств, яка проходила у міському управлінні юстиції.. Для більш детальних роз’яснень громадяни можуть звертатися за телефонами: 3-80-25 – Крюківський район і 3-10-13 – Автозаводський район.

rss