19.07.2011
 В Кременчуці почистять малі водойми. Зокрема, протягом двох місяців планують почистити озеро у Міському саду. Згідно з планами міськвиконкому, всі формальні питання. Як то проект і тендер на здійснення робіт, мають бути вирішені до вересня цього року. Після цього вже розпочнеться власне очищення озера. Роботи планують виконати до настання морозів. Є і плани стосовно очищення Сухого Кагамлика, але на майбутнє. «Раніше 2013 року за вирішення цієї проблеми міська влада не візьметься»,– зазначив перший заступник міського голови Андрій Погрібний. За його словами, у за два роки у бюджеті закладуть кошти для створення на Сухому Кагамлику піщаних пляжів та очищення берегів від очерету. Крім того, на малій річці планують вимостити бутовим камінням набережну, берег-дамбу, заасфальтовати доріжки. А територію озеленити.

19.07.2011
 Кременчуцький хлібокомбінат та Комсомольський хлібозавод знизять ціни на хліб. Бо підвищення ціни - не обгрунтоване. Про таке повідомляє прес-служба облдержадміністрації із посиланням на результати перевірки обох підприємств. Спеціальна робоча група днями завершила аналізувати економічний стан цих виробників хліба. Перевіряючі встановили, що керівники ухвалили рішення підвищити ціни на хліб передчасно і економічно не обгрунтовано. Є протокольне доручення робочої групи з рекомендаціями щодо повернення попредніх цін. Його направлять для відповідного реагування міськвиконкомам Кременчука і Комсомольська та керівникам хлібопекарських підприємств, – сказано в повідомленні. Втім, це лише рекомендації. І поки не відомо, чи взагалі дослухаються власники підприємств до пропозицій влади.

19.07.2011
 У Полтаві закрили всі пляжі. СЕС Полтави заборонила купання через перевищення у воді допустимого вмісту кишкової палички. Про це журналістів повідомив завідувач відділом комунальної гігієни Полтавської СЕС Андрій Хайлов. За його словами, скрізь нижче за готельний комплекс "Турист" купання у Ворсклі заборонене. У всіх ставках Полтави також зафіксований підвищений вміст лактозопозитивної кишкової палички. Заввідділом також відзначив, що міський пляж і пляж Київського району Полтави до цих пір не мають паспортів і офіційно є закритими. Також закритий пляж на Дублянщині. Купатися на пляжах Полтави заборонено до нормалізації показників вмісту мікроорганізмів у воді.

19.07.2011
 Сімнадцятирічна кременчужанка свідомо звела свою подругу із заможнім клієнтом для «інтиму». З’ясували це працівники відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми УМВС України Полтавської області. Міліції вдалося встановити, що минулими вихідними студентка кременчуцького медичного училища «люб’язно» умовила шістнадцятирічну студентку одного з професійно-технічних училищ міста надати сексуальні послуги тридцятип’ятирічному клієнту. За свою роботу «сваха» попросила 1000 гривень. Нині відносно затриманої вирішується питання про порушення кримінальної справи – створення або утримання місць розпусти та звідництво. Дівчині загрожує покарання від штрафу аж до обмеження волі до двох років.

rss