19.07.2013
 Гаряча вода "повернеться" до центру Кременчука вчасно. За інформацією директора Кременчуцької ТЕЦ, на теплових мережах центральної частини Кременчука завершуються профілактично-ремонтні роботи, повідомляє прес-служба місквиконкому. Після проведення гідравлічних випробувань теплоенергетики будуть готові 27-28 липня подати гарячу воду в домівки мешканців, які проживають у центрі. На Раківці гаряча вода також з'явиться до 1 серпня. Про це повідомив головний комунальник міста Сергій Ярош. За його словами, зараз між міськвиконкомом ТЕЦ вагонзаводу планують укласти договір на постачання жителям мікрорайону гарячої води.

19.07.2013
 Родина Мельників виграла позов проти міськвиконкому. Розглядалася скарага за адміністративною позовною заявою власників ТК «Візит» до Кременчуцької міської ради та міськвиконкому. Адвокати, що представляють у суді інтереси родини Мельників, у позовній заяві просили суд визнати незаконним і не чинним рішення Кременчуцької міської ради та її виконавчого комітету щодо прийняття до комунальної власності міста майнових прав ТТЦ «Електрон» та зміни статуту Кременчуцької телерадіокомпанії. Суддя Земцов постановив позов власників ТК «Візит» задовольнити та визнати незаконними та нечинними з часу прийняття дані рішення. Постанова може бути оскаржена у Харківському апеляційному адміністративному суді через Автозаводський районний суд протягом 10 днів з дня проголошення постанови.

19.07.2013
 У Кременчуцькі тролейбуси студентів заманюватимуть дармовим Wi-Fi. Більш того, безпровідний Інтернет у тролейбусах запрацює вже у серпні – напередодні нового навчального року. Пасажирам за користування новою послугою платити не доведеться. Не вплине це і на вартість проїзду. Про таке повідомив перший заступник міського голови Андрій Погребний . «Wi-Fi буде працювати у всіх тролейбусах, а не лише в нових, - запевняє перший віце-мер. Адже передатчики встановлять уздовж усієї тролейбусної лінії». «Нехай студенти пересаджуються на тролейбуси», - зазначає Андрій Погрібний.

rss