19.08.2011
 У Кременчуцькому міськвиконкомі посили дрес-код. Міський голова Олег Бабаєв навіть підписав спеціальне розпорядження. Отже, відповідно до оновлених вимог, працівники міськвиконкому зобов’язані всі, як один дотримуватись у одязі охайного ділового стилю. Цим документом встановлені також вимоги до відвідувачів виконавчого комітету. У шортах і майках із чудернацими написами до адміндубнику тепер зась. Тим більше з ознаками алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Неповнолітніх, якщо вони не учасники засідань, мають супроводжувати дорослі. А ще у розпорядженні окремо вказується, що у міськвиконком заборонено приходити у цирковому, театральному чи маскарадному одязі, з розмальованими обличчями та відкритими частинами тіла, з плакатами чи транспарантами будь-якого змісту.

19.08.2011
 Кременчужанам заборгували понад млн грн. зарплати. Станом на 1-ше серпня, сума невиплачених за роботу коштів становить 1 млн. 68 тис. грн. За словами начальника міського управління економіки Миколи Здойми, нині у боржниках перед своїми працівниками 13 підприємств. Серед яких у лідерах підприємства будівельної галузів, як то ТОВ «Руст», де людям загалом не виплатили майже 275 тис. грн. Це підприємство наразі не працює, одначе це не знімає відповідальності із керівництва. Тому спілкується із начальстовм «Руст» нині прокуратура. А ще у міському управлінні економіки попереджають, що будуть і надалі перевіряти підприємства на предмет наявності нелегальних працівників. За минулий тиждень таких було виявлено 10 чоловік.

19.08.2011
 Кременчук отримає 11,5 млн грн кіотських грошей. Фінанси підуть на впровадження енергозберігаючих технологій. Про це повідомили у прес-службі міськвиконкому. Із кількох десятків енергозберігаючих проектів міста, 6 пройшли всі відповідні експертизи, в тому числі урядів України і Японії та отримають фінансування. Зокрема, кошти підуть на утеплення фасадів будівель та заміну вікон у гімназії № 5, загальноосвітніх школах № 28, № 16, № 7, колегіумі № 25 та міському краєзнавчому музеї. Ці об'єкти найбільше потребують реконструкції, адже взимку вони витрачають найбільше коштів на опалення.

19.08.2011
 В Кременчуці тепер є чемпіонки світу. Кременчужанки - кандидати у майстри спорту Олена Захарова та Світлана Кочергіна повернулися з російського Санкт-Петербургу чемпіонками світу з городошного спорту. 5-й чемпіонат світу з городошного спорту проходив в Санкт-Петербурзі і зібрав більше сотні спортсменів з 14 країн світу. Наші дівчата склали кістяк жіночої збірної, яка стала переможцем чемпіонату світу. У командному турнірі з Євромістечка наші спортсменки здобули три перемоги, в тому числі і над збірною Білорусі та господарями чемпіонату - командою Росії. Тренуються спортсменки на базі СК «Політехнік» у заслуженого тренера України Миколи Севрюка.

rss