19.10.2011
 У Кременчуці буде встановлено пам'ятник Остапу Бендеру. Міська влада серйозно переймається, тим, що в місті бракує так званих візитівок і пам’ятних місць,що будуть цікавими передусім туристам. Водночас, скульптура головного героя широко відомих в світі романів Ільфа і Петрова, який згадував про своє голодне дитинство в Кременчуці – посяде почесне місце десь у центрі міста. Окрім пам’ятника літературному Остапу Бендеру, влада міста ініціює установку в місті пам'ятників цілком реальним історичним особистостям, які були пов'язані з Кременчуком і прославили його. Перший віце-мер Погребний говорить, що в планах установка пам'ятника Леоніду Утьосову, який почав свою творчу кар'єру в Кременчуці, дієвому градоначальнику Андрію Ізюмову, французу-інженеру Поплану, який колись спроектував Кременчуцьку фортецю. А поки перший віце-мер просить кременчужан подавати в редакції місцевих газет свої пропозиції на проект пам'ятника Остапу Бендеру і пропозиції по увічненню осіб і героїв, які б могли стати візитівкою Кременчука або бути привабливими для туристів.

19.10.2011
 Кременчуцькі світлофори у занедбаному стані. Це визнає Віктор Шкурат - керівник КП «Міськсвітло». Цьому комунальному підприємству міські світлофорні об’єкти були передені на обслуговування у червні цього року. А до цього світлофори були під опікою підприємства СМЕД, що наразі розформоване. Одначе, складається враження, що світлофори у місті нікому не були потрібні, – бідкається керівник КП «Міськсвітло» Втім каже, все можна виправити, якщо мати бажання, час та гроші. Близько 30% світлофорів у Кременчуці потребують заміни. На деякі з них вже навіть запчастин не знайти – їх просто не випускають. Найстаріші світлофори – на Молодіжному. КП «Міськсвітло» буде просити міськраду у новому бюджеті передбачити 300 тис. грн на заміну і ремонт світлофорів для пішоходів», – повідомив Віктор Шкурат.

19.10.2011
 Обіцяною владою розчищення озера у Міському саду цього року не буде. Швидше за все ці розботи будуть проводитися наступного року. Про це повідомив перший заступник міського голови Кременчука Андрій Погрібний. «Проект на розчищення, за яким проводили тендер, виконаний з багатьма неточностями і не відповідає вимогам. Там передбачається лише розчищення озера, як звичайного болота. Каже перший віце-мер. Натомість міська влада планує, окрім розчистки, благоустроїти територію навколо – зробити його куточком відпочинку», - розповів Погрібний. За його словами, до самого проекту і кошторису внесуть зміни, тож розчистку озера почнуть наступного року. Нагадаємо, на розчистку озера із міського бюджету було виділено 1 мільйон гривень. Тендер на проведення робіт виграло підприємство «Легбудппроект».

19.10.2011
 У Кременчуці 22-річного гвалтівника дитини ув'язнили на 12 років. Нагадаємо, що безпрецедентний випадок зафіксовано правоохоронцями 1 січня 2011 року. За інформацією міліції, кривдник зустрівся з малолітнім близько 15 години в компьютерному клубі. Хлопчик знав чоловіка і легко пішов на контакт. Пообіцявши 10-річному показати схованку з грошима, збочинець відвів його у посадку неподалік. Там молодик накинув хлопцеві на шию шнурок від його кросівка та, під загрозою застосування фізичної сили, зґвалтував. Злодія було звинувачувачено за за ч. 3 ст. 153 Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання від 10 до 15 років позбавлення волі. Наразі суд виніс покарання у вигляді 12 років ув’язнення.

rss