19.10.2012
 Гриби продовжують полювати на українців. Як повідомив головний санітарний лікар міста Віктор Самойленко, згідно із офіційною статистикою, станом на 16 жовтня, по Україні зафіксовано понад 190 випадків отруєння дикорослими грибами, в тому числи 21 дитина. Загинули. 19-ро українців, із них - у двох випадках діти. У Кременчуці зафіксовано 9 випадків отруєння грибами, в яких постраждали 11 кременчужан. На щастя. Летальних випадків – не має. Втім, головлікар Кременчуцької СЕС зауважив, що фахівці санстанції, цього тижня зробили аналіз їстівних грибів, зібраних в районі Соснівки, і зафіксували у на вигляд апетитних маслюках перевищення вмісту важких металів: цинку і свинцю.

19.10.2012
 Кременчуцька влада звітує, що до дня виборів готова. Секретар міської ради Василь Івко повідомив, що на всіх кременчуцьких дільницях майже повний порядок. А там, де виникали проблеми із телефонним зв’язком - вже все відлагоджено. За словами секретаря міської ради, території навколо і поблизу виборчих дільниць будуть додатково освітлені протягом темної пори доби. Крім того, Василь Івко зауважив, що майже повністю налагоджений відеозв’язок на дільницях – усі відеосистеми у робочому стані. Окрім однієї, яку мають замінити найближчим часом: Кременчуцький підрозділ Укртелекому, отримав два додаткові екземпляри відеосистем, на випадок виходу із ладу камер відеоспостереження і готовий оперативно їх заміняти. Тобто ситуація повністю контрольована – підсумував секретар ради.

19.10.2012
 У Власовці через несправний котел, ледь не загинула родина із двома малолітніми дітьми. Як повідомляє прес-служба Кіровоградського обласного управління МНС, надзвичайнва пригода сталася 15 жовтня - в результаті установки безвитяжної газової колонки, молода сім'я отруїлася чадним газом. 28-річний батько першим забив на сполох. Побачив, що його рідні поводяться якось підозріло мляво - викликав «швидку». Втім і він і його 27-річна дружина, 5-річний син і однорічна дочка були госпіталізовані в стані середнього ступеня тяжкості. МНСники попереджають, що робити самовільну газифікацію, переставляти, проводити заміну і ремонт газового устаткування, вимикати автоматику безпеки і регулювання - небезпечно для життя.

rss