19.11.2012
 Із нового року кременчужани зможуть викликати "швидку" за двома номерами: 103 та 112. За номером 103 з ними, як і раніше, спілкуватимуться диспетчери міської станції "Швидкої медичної допомоги", а за номером 112 – диспетчери Центру екстреної медичної допомоги, розташованого в Полтаві. Якість обслуговування кременчужан від цього не постраждає, запевняє головний лікар міської станції "Швидкої медичної допомоги" Ігор Дубницький. "Усі функції, які виконувала "Швидка", вона виконуватиме і надалі. Нічого не зміниться, окрім підпорядкування", - зазначив головний лікар.

19.11.2012
 З 1 вересня 2013 року в Кременчуці планують об'єднати 14-ту та 11-ту школи. У разі закриття кременчуцької школи №14 діти перейдуть вчитися в сусідню школу №11. Про це повідомив міський голова Кременчука Олег Бабаєв на брифінгу журналістам. За його словами, міська влада зробить усе, щоб не постраждали ані педколектив, ані — діти. Крім того, за словами Бабаєва в 2013 році школу № 11 чекає ремонт: передусім замінять підлогу та відремонтують спортзал. У будівлі школи № 14 міська влада планує розмістити Центр муніципальних послуг. За словами першого віце-мера Андрія Погребного, зараз розробляється проект реконструкції будівлі, його вартість — 200 тис. грн.

19.11.2012
 Батьки учнів школи №14 мають намір виступити проти її закриття: вони ініціювали проведення загальношкільної батьківської конференції, яка відбудеться 20 листопада, о 18.00. Про це повідомляє telegraf.in.ua із посиланням на керівника батьківського комітету школи Світлану Пушкаренко. За її словами, батьківський комітет вже звертався з листами в 10 інстанцій - від міського відділу освіти і міськвиконкому до Уповноваженого Президента з прав дитини Юрія Павленка. Скрізь стурбованим батькам дали схожі відповіді, в яких йдеться, що жодних рішень про закриття школи не приймалися і жодних проектів рішень міської влади, - немає. Проте услід за цими обнадійливими відповідями виконком Кременчуцької міськради 16 листопада прийняв рішення про делегування управлінню капітального будівництва (УКС) функцій замовника з проектуванню і реконструкції будівлі на вулиці Гагаріна, 14. Це адреса школи №14.- зауважає telegraf.in.ua.

rss