20.02.2012
 У Кременчуцьких школах естетичного виховання подорожчало навчання. В середньому батькам доведеться викласти від 15 до 25 гривень більше щомісяця. Нові розцінки за навчання прийняли на засіданні міськвиконкому. Тож тепер місячне навчання гри на фортепіано коштуватиме 80 гривень. Зрівнялися розцінки на навчання на гітарі, синтезаторі. Тепер вартість складає 90 гривень. На 25 гривень подорожчав вокал – тут ціна за місяць навчання – 90 гривень. Навчання дітей у музичних школах на струнно– смичкових, народних, духових, ударних інструментах обійдеться кременчуцьким батькам 70 грн. Як пояснюють у міськвиконкомі, торік собівартість навчання одного учня у школах естетичного виховання складала без малого 600 грн. на одного учня. Цього року ця сума збільшилася в середньому на 30 % .

20.02.2012
 Молодих кременчужан запрошують у лави дебютантів Благодійного Балу. Як повідомили організатори, відкрито прийом анкет-заявок дебютантів на участь у ІІІ-му міському Благодійного Балу, який відбудеться 27 квітня у Міському палаці культури. За традицією Дебютанти відкривають бал, їх вихід на полонез є одним з основних елементів програми. Майбутні дебютанти мають відповідати наступним вимогам: вік дівчат від 18 до 24 років, вік юнаків від 18 до 26 років, бути неодруженими. Після проходження першого етапу відбору Дебютантам належить завзята місячна підготовка з танцмейстером. Участь дебютантів у Благодійному балі є безкоштовною. Анкету необхідно відправити до 19 березня з приміткою «Дебютант Благодійного Балу 2012» за адресою: вул. Шевченка 19/3. Довідкова інформація за телефоном 3-51-06.

20.02.2012
 Кременчужан запрошують на проводи зими. Народні гуляння в традиціях обрядового закликання весни, ярмарок «Смачні млинці» та урочисте спалювання опудала - зимволічного зображення зими – солом’яної баби обіцяє парк "Придніпровський" кременчужанам. Свято почнеться у неділю, 26 лютого, о 12.00 в центральному парку Кременчука. Організатори свята обіцяють учасникам катання на конях та санчатах, конкурси-переспіви, нагородою за перемогу у яких стануть смачні млинці або вареники.

rss