20.02.2013
 У Кременчуці у квітні планують провести 4-й благодійний бал. У зв’язку із чим відкрито прийом анкет-заявок дебютантів на участь у заході який пройде 25 квітня в міському Палаці культури. Мета цьогорічного балу - збір коштів на закупівлю обладнання для лікування дітей, які мають проблеми зі слухом, у рамках акції «Серце до серця». Участь дебютантів у благодійному балі є безкоштовною. Водночас, майбутні дебютанти-дівчата мають бути віком від 18 до 24 років, юнаки - від 18 до 26 років. Після проходження першого етапу відбору дебютантам належить завзята місячна підготовка до балу з танцмайстром.

20.02.2013
 Прокуратура Кременчука вимагає скасувати рішення міськради про евакуацію автомобілів. Міськрада прийняла відповідне рішення 25 грудня минулого року. Як повідомляє «Телеграф», прокуратура на підставі аналізу документу стверджує, що він порушує 9 статей українського законодавства, у тому числі 2 статті Конституції України. Зокрема, порушує одне з основних прав українців - право приватної власності. Більш того, прокуратура вважає, що рішення міськради підриває авторитет органів місцевого самоврядування. З проханням провести перевірку законності рішення міськради до прокурора міста звернулося представництво Всеукраїнської громадської організації «Українська Рада автомобілістів».

20.02.2013
 В Кременчуці маля отруїлося ліками від стенокардії. У Кременчуці півтораоднорічна дитина у важкому стані через отруєння ліками. Малюк, отруївся пігулками "фенігідин". Про це повідомили в прес-службі обласного МНС. Хлопчика доставили в реанімаційне відділення. Фенігідин - препарат для профілактики нападів стенокардії, а також застосовується для лікування високого тиску. Медики Кременчука, а також фахівці управління з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення вкотре вертаються до мам і тат з проханням не допускати отруєнь дітей небезпечними для них препаратами, не залишати їх в доступному для дітей місці.

rss