20.03.2012
 В Кременчуці хочуть влаштувати виставку нових тролейбусів. Це смілива пропозиція де-яких виробників електромашин. Все заради того, щоб самі кременчужани на власні очі могли переконатися у перевагах тих чи інших екземплярів. Про таке на транспортній нараді повідомив заступник міського голови Володимир Тараторін. Щоправда не зрозуміло навіщо виробникам такі витрати без гарантій, що саме їх машини придбає Кременчук. Разом із тим, напевно відомо, що вартість однієї машини в усіх виробників приблизно однакова. Різниця – лише у комплектуючих. Наприклад, один виробник пропонує 150 метрів самоходу, тобто проїзду без електроживлення. Інші виробники пропонують кондиціонери у кожен тролейбус. Однозначну ціну і перелік переваг визначить тендер, який проведуть у квітні. Ймовірно учасниками тендеру стануть чотири компанії. Володимир Тараторін назви не уточнив, але за деякими даними, нашому місту пропонують свою продукцію виробники тролейбусів із Мінська і корпорації «Богдан». Якщо все буде гаразд – Кременчук отримає нові тролейбуси уже у вересні-жовтні.

20.03.2012
 Питання підняття орендної ставки на землю знову винесене на сесію. Прокурор міста другий раз виніс протест на рішення сесії Кременчуцької міської ради, в якій введений знижуючий коефіцієнт на оренду землі у розмірі 0,65. Перший раз протест прокурора Кременчука з цього питання депутати міськради розглядали 28 лютого. У протесті говорилося, що рішення про введення знижуючого коефіцієнта є незаконним. Тоді депутати не підтримали протест прокурора. Що буде, якщо депутати міськради знову не підтримають протест прокурора, прокоментував секретар Кременчуцької міської ради Василь Івко. За його словами, якщо депутати більшістю проголосують проти протесту, прокурор може звернутися до суду. Якщо ж прокурорський протест кількісно не набере голосів, як у лютому, тоді судитися прокурор не зможе.

20.03.2012
 Кременчужанам пообіцяли приймати побутове сміття безплатно. Щоправда, це тільки на період двомісячника чистоти що розпочався в місті із 19 березня і триватиме до 19 травня. Як повідомила прес-служба міськвиконкому протягом цих двох місяців побутове сміття від підприємств і організацій на міське звалище на Деївці прийматимуть безоплатно. Таке розпорядження дав перший заступник міського голови Андрій Погребний керівнику КАТП-1628. Бюджетні організації, які прибиратимуть свої території, також забезпечать мішками для складування сміття. Потім комунтранс усе це вивезе власним коштом.

rss