20.03.2013
 У Кременчуці продовжать ремонтувати лікувальні установи. На це виділяють майже 4 мільйони гривень. Зокрема, планують завершити капремонт амбулаторії сімейної медицини при поліклініці № 4, почнуть ремонти у відділеннях дитячої міської лікарні – у приймальному та педіатричному відділеннях, завершать капремонт другого корпусу 1-ої лікарні, а також у завершальній стадії проект реконструкції кардіології 3-ої міської лікарні. Також у бюджеті знайшли кошти для завершення капремонту в дитячій стоматполікліниці, а також на ремонт післяпологового відділення для спільного перебування матері і дитини а міському пологовому будинку.

20.03.2013
 Кременчуцькі платники єдиного податку заборгували торік Пенсійному фонду 3 мільйони 562 тисячі гривень. Про це повідомив начальник управління ПФ в Кременчуці Роман Ареп’єв. Таку суму накопичили 970 кременчуцьких підприємців. Вони не платили єдиний соціальний внесок впродовж минулого року. В управлінні Пенсійного фонду говорять, якщо підприємець є платником єдиного податку, то зобов'язаний платити єдиний соціальний внесок щомісячно до 20 числа. При цьому, якщо він не платить, на суму боргу нараховують штрафні санкції.

20.03.2013
 4 і 5 квітня в Кременчуці пройде традиційний загальноміський захід «Зелена толока». Школярі під егідою Молодіжного парламенту Кременчука прибиратимуться цього року в двох міських парках. 4 квітня з ранку почнеться прибирання в парку Воїнів-Інтернаціоналістів, а 5 квітня школярі візьмуться за Придніпровський парк. Окрім збирання сміття, школярі висадять дерева. Уперше в Кременчуці акція «Зелена толока» проводитиметься впродовж двох днів. Раніше молодь прибирала тільки Придніпровський парк. Молодіжні організації Кременчука і міськвиконком запрошують усіх охочих приєднатися до акції.

20.03.2013
 Тим часом, у Придніпровському парку почалися роботи по озелененню клумб. Комунальники вже висадили молоді кущі і дерева на клумбах, розташованих на алеї, яка веде від Виставкового залу до будівлі колишнього літнього кінотеатру «Дніпро». Заступник міського голови Віталій Малецький додав, що через нестачу коштів не усі клумби в парку цього року «озеленені». А ті клумби, які вже почали облагороджувати, візьмуть під охорону міліційні патрулі. Крім того, клумби перебувають під відеоспостереженням.

rss