20.04.2011
 Кременчуцькі маршрутки у Великодню ніч їздитимуть по 4 грн. Тролейбуси - вп’ятеро дешевше. Про розмір оплати за проїзд у маршрутках максимум в 4 грн. перевізники домовилися з міською владою. Як зазначив начальник міського відділу транспорту Володимир Кургаєв, основне курсування маршруток відбуватиметься біля храмів і міських церков, де пройдуть Пасхальні служби, зокрема, в районі зупинки «Міський сад» і в Крюкові. Окрім маршруток, працюватимуть і тролейбуси на маршрутах №1 та №5. Щоправда, не всю ніч. Останні тролейбуси поїдуть близько півночі, щоб відвезти людей на богослужіння. А 24 квітня перший тролейбус виїде з ДЕПО в 4-тій 30 ранку. Вартість проїзду у тролейбусі складатиме 75 коп.

20.04.2011
 Під Кременчуком обкрадають дачі. «Мисливці за металом» в пошуках здобичі остаточно знахабніли. Спочатку в міліції з’явилося кілька скарг на обкрадені могили, а тепер, з настанням тепла, виявилися пропажі речей і на дачах. Звідти покрали все, що погано лежало і що можна було здати на металобрухт: металеві ворота, огорожу, яку господарі ще й встановити не встигли, тощо. Крадії не гребують нічим. До речі, промишляють не лише на дачах і цвитарях. В останньому випадку вони обікрали автостоянку, звідки вкрали металеві ворота і огорожу загальною вартістю понад 1,5 тисячі. В міліції нагадують, що за такі крадіжки передбачена кримінальна відповідальність: від штрафу у 850 грн. до 3 років позбавлення волі.

20.04.2011
 У Кременчуці розпочали застосовувати нову технологію асфальтування доріг. Як повідомив директор КП «Шляхово-ремонтно-будівельне управління» Володимир Губар, нова технологія полягає у застосуванні спеціальної бітумної емульсії замість традиційного бітуму. За словами спеціалістів дорожньої справи, перевага бітумної емульсії полягає в можловості її використання навіть при вологому покритті та опадах. Тобто ремонтні роботи можна не переривати через погодні умови. По друге, бітумну емульсію не треба сильно нагрівати, що значно економить енергоресурси. І по-третє, новий матеріал – екологічно безпечніший, адже при його використанні суттєво зменшуються шкідливі викиди в атмосферу. Володимир Губар додає, що новий асфальтоукладчик працює на вулицях Черниша, Переяславській та Чкалова, потім перейдуть на вулицю Київську.

20.04.2011
 У парку Мира хочуть збудувати незвичайний фонтан. Про такі наміри заявив голова Автозаводського району Володимир Коваленко. За словами районного керівника, він бачить в улюбленому парку світло-музичний фонтан на астрологічну тему, схожий на той, що створений у Миргороді поблизу готелю «Полтава». Миргородський водограй, тішиться Коваленко, керується комп’ютером, який автоматично створює водяні струмені та підсвітку у відповідності до 18 мелодій, які закладено до програми. Скільки може коштувати такий об’єкт у Кременчуці, у районній владі поки не кажуть.

rss