20.04.2012
 Кременчуцька міліція обіцяє винагороду за інформацію про згоріле авто їх співробітника. Як повідомляло «Відкрите радіо», вранці 19 квітня на території Автозаводського райвідділу міліції згорів автомобіль Volkswagen Jetta, що належить співробітнику служби внутрішньої безпеки. Ймовірно, що був здійснений підпал. Офіційного підтвердження цьому міськуправління міліції не дає. Проте просить усіх, кому будь-що відомо про цю подію, звернутися в чергову частину Автозаводського райвідділу міліції за адресою вул. Київська, 7 або за телефоном 102. Конфіденційність і винагорода гарантовані.

20.04.2012
 У Кременчуці шукають матросів-рятувальників на сезонну роботу. Потрібно щонайменше 8-ро працівників. Рятувальники працюватимуть на міських пляжах. Про це повідомив начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення Валентин Шафорост. За його словами, кременчужани неохоче йдуть працювати рятувальниками через невиксоку зарплати- у місяць вони отримують приблизно 1000 гривен. Графік роботи з 9 до 19-тої – через день. І хоча торік, повний «комплект» матросів-рятувальник так і не вдалося зібрати, нині сподіваються на краще. Вимога - хороша фізична підготовка. А з 21 травня претенденти почнуть навчання в Полтаві на базі аварійно-рятувального батальйону за кошти Центру зайнятості. Зараз в міськвиконкомі шукають можливості, щоб підвищити розмір заробітної плати матросам-рятувальникам. Відповідне доручення керівнику міського фінансовго відділу дав перший заступник міського голови Андрій Погребний.

20.04.2012
 Кременчук наводнили контрабандні цигарки. Податкова міліція вилучила у торгових токах Кременчука і Комсомольська крупну партію сигарет, виготовлених в Молдові, Білорусі та Росії. На пачках були розміщені акцизні марки або лише країни-виробника, або взагалі акцизок не було. «Загалом було вилучено товару на суму приблизно 500 тис. грн. Це понад 40 тисяч пачок цигарок», - розповів начальник податкової міліції Кременчука Дмитро Крутіков. Уже відомо, що основні поставки йшли через Одесу з Молдови і через Харків тютюнові вироби з Росії. Торгували «незаконними» цигарками в десяти точках продажу, в тому числі і в оптових. В асортименті були як елітні цигарки із «Duty Free», так і сигарети дешевого цінового сегменту на зразок «Прими». На разі порушено кримінальну справу за реалізацію контрабанди. Санкція статті передбачає штраф до понад 17,5 тис грн. або обмеження волі на строк до 3 років з конфіскацією товару.

rss