20.05.2011
 Кременчук на один день перетворить на європейське місто. День Європи відзначатимуться завтра 21 травня, починаючи з півдня. В основному всі заходи відбуватимуться на площі Незалежності. Там буде встановлено європейське наметове містечко, до якого завітають дипломати з Польщі, Словаччини і Норвегії. Кожен з гостей зможе знайти собі намет і цікаве заняття – там буде влаштовано експрес-школу європейських мов, арт-пункт, форум-театр та ін. У центрі площі з 14.00 до 18.00 відбудеться конкурс малюнків на асфальті «Карта Європи». З 15.00 на площі з'являться лицарі і їхні дами серця - хлопці і дівчата, одягнуті у середньовічні костюми. Можна буде побачити «бій» за серце прекрасної леді. Потім на площі буде влаштовано флешмоб і концерт. О 19.00 відбудеться урочисте закриття Дня Європи, під час якого у небо злетять повітряні кульки із символікою Європейського Союзу.

20.05.2011
 Тим часом автобусів з проїздом по гривні в Кременчуці скоро точно не буде. Перевезення у автобусах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху, підвищиться до 1 грн. 25 коп.Таке рішення прийняв міськвиконком, враховуючи звернення АТП-15307», яке перевозить пасажирів великими автобусами у звичайному режимі. Рішення міськвиконкому набере чинності з дня опублікування, тобто з 26 травня. Відтоді і вартість квитка в автобусах у звичайному режимі становитиме 1 грн. 25 коп.

20.05.2011
 Кременчуцькі маршрутники знову просять дозволу підняти вартість проїзду. Цього разу до 2,5 грн. На довгих маршрутах, 20-му, 25 і 28-му, просять встановити тариф у 3,5 грн. Перевізники аргументують це тим, що серйозно здорожчало паливо і возити людей для них стає навигідно. Як повідомив перший заступник міського голови Андрій Погребний, влада запросила від перевізників розрахунки з обгрунтуванням нових тарифів. Керівники фірм мають подати їх у найближчі 10 днів, після чого відбудеться зустріч перевізників із міським головою. Андрій Погребний погоджується з тим, що паливо дійсно здорожчало, але підвищення вартості проїзду в маршрутках під знаком питання. «Шукатимемо консенсус», - каже перший віце-мер.

20.05.2011
 В Кременчуці відкрився новий автосалон Рено. Офіційним дилером Рено в Полтавському регіоні є компанія Соллі плюс, і саме її керівництво презентувало новий автосалон. На презентації був і генеральний директор Рено-Україна Марк Лє Грасьє. Отже в Кременчуці представлено весь модельний ряд автомобілів Рено. В автосалоні пропонують повне сервісне обслуговування автівок і не лише Рено, а й інших марок. Але головне для покупців марки Рено діє нова кредитна пропозиція безпосередньо від французької структури Рено-Фінанс з нульовою кредитною ставкою при 50% передплати. Саме це має привернути увагу покупців, вважає засновник холдингу «Соллі плюс» Костянтин Токарєв.

rss