20.06.2011
 Цьогоріч у Сорочинських торжищах візьмуть участь не менше сотні підприємств – запевняють в облдержадміністрації. Загалом, як показує моніторинг, кількість підприємств-учасників очікується така ж, як і в минулому році. От тільки платити їм за оренду ділянок доведеться в цьому році в середньому відсотків на 50 більше. Керівник ТОВ «Сорочинський ярмарок» Юлія Єрмакова каже, що підвищення потрібне для боротьби із нелегальною торгівлею на території ярмарку й біля під’їздів та підходів до нього. Крім того, піднявши плату за оренду, організатори ярмарку сподіваються «відсіяти» несумлінних торговців шашликами. Це мають бути достойні стаціонарні заклади громадського харчування, щоб не соромно було зайти гостям, — зазначила пані Єрмакова. В облдержадміністрації заявили, що цього року ярмарок у Сорочинцях змінить сценарій дійства, проте деталей не розголошували.

20.06.2011
 Відремонтований онкодиспансер в Кременчуці збираються відкрити наприкінці року. Нагадаю, це колишнє приміщення офтальмологічного відділення в 1 –ій міській лікарні. Саме відділення переведено в інше місце, і тепер ремонтники мають змогу приступити до роботи. Ремонт майбутнього приміщення онкодиспансеру розпочнуть уже в червні. Обійдеться він у 5 млн. грн. , які виділяє місту Кременчуцький сталеливарний завод. Відділення буде повністю переобладнано - палати будуть розраховані на двох пацієнтів, а не на шістьох, як зараз. Відділення матиме два входи: для пацієнтів і для персоналу та родичів хворих. Як кажуть медики, після ремонту онкологічна служба Кременчука зможе задовольнити потреби міста на 10-15 років.

20.06.2011
 Півтонни сміття за три години назбирали на острові Шаламай студенти Кременчуцького державного університету. Минулої суботи 30 першокурсників – майбутніх екологів, взяли участь акції в рамках екологічного марафону, що присвячений 10-річчю регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні». Втім, у прибиранні найулюбленішого куточку відпочинку кременчужан, взяли участь не лише студенти, а й інші бажаючі. Волонтери признаються, що були, м’яко кажучи, шоковані навалою сміття на острові – більшість з якого це скляні та пластикові пляшки, папір та залишки упаковки продуктів, що безсоромно залишають після себе відпочивальники. Але, найбільше вразило студентів, за їх словами, щільно розмальовані написами гранітні стіни унікального озера «Граніт» у глибині Шаламаю. Гранітним брилам, що дивним чином вийшли на поверхню, можливо сотні мільйонів років. Одначе за якість десять років, їх встигли суцільно розмалювати подекуди не надто пристойними написами.

20.06.2011
 Новий прокурор Кременчука боротиметься за гроші кременчужан. Зловживання у бюджетній галузі, зарплатна заборгованість і земельні питання. Такі напрямки роботи на даний момент назвав новий прокурор Кременчука Тимофій Кодола під час своєї першої зустрічі із кременчуцькими журналістами. За словами пана Кодоли, поки що він ще не встиг прийняти усі справи. Але вже заявив, що кадрові перестановки в прокуратурі можливі. За словами новоспеченого прокурора, в Кременчуці він живе в орендованій квартирі, службового помешкання не має. Також 39-річний Тимофій Кодола має у власності автомобіль Шкода-Октавія.

rss