20.07.2011
 В Кременчуці завелися податкові шахраї. Податківці заявляють, що в Кременчуці активізувалась банда шахраїв, які представляються високопосадовцями Кременчуцької податкової інспекції. Шахраї під цим приводом вимагають від підприємців, як сказавано у офіційному повідомленні, «надання різноманітних безоплатних послуг». Кременчуцькі податківці зауважують, що таке собі замовлення послуг надходить з телефону мобільного номеру 097 717 15 79. Підприємців просять бути пильними. Кременчуька ОДПІ повідомляє, що її працівники жодних безплатних послуг від платників податків не потребують. При виникненні таких ситуацій звертайтеся за телефоном довіри: (0532) 56-30-76.

20.07.2011
 Бюджет Кременчука зі перші півроку перевиконано на 32 млн. Про це повідомила головний фінансист міста Тетяна Неїленко. Перевиконати бюджет певною мірою вдалося завдяки збільшенню плати за оренду землі. Але розраховули отримати більше – до 50 млн. додатково. Адже деякі підприємці, причому з числа депутатів, не платять за землю. Їх прізвища обіцяють оприлюднити на загал, якщо народні обранці-бізнесмени не схаментуться. А поки питанням опікується прокуратура. Втім, як поділити зароблені за перше півріччя гроші, визначили. Левову частку отриманих в бюджет коштів – 12 млн. грн. спрямують на комунальне господартсво. Гроші підуть на ремонт покрівель. Понад 10 млн. піде на оплату енергоносіїв для бюджетних закладів. Влада також сподівається, що держава ці гроші відшкодує. 5 млн. грн. піде на погашення кредитів на нову дорожню техніку. Приємні новини для бюджетників. У другому півріччі працівники культури, спорту і медики не ходитимуть у відпустки за власний рахунок.

20.07.2011
 Кременчужан запрошують взяти участь в програмі «Доступне житло». На рівні держави визначено в проекті будівництва такого житла будинок №36 у 278-му кварталі в нашому місті. Здати його в експлуатацію планують до кінця цього року. На разі вже визначились і 15 учасників програми. Заступник міського голови з питань будівництва Микола Воловик каже, що це дуже мало. Мовляв, чим більше учасників, тим більше коштів Кременчук отримає від держави на добудову вищевказаного будинку. Як пояснює віце-мер, державна програма «Доступне житло» має компенсувати громадянину 30% нової квартири, 70% - йому доведеться погасити самотужки. Важливий факт, що ціни на квадратний метр фіксовані – наразі у Кременчуці ця цифра становить 4290 грн. за кв.м. Але учасником програми можна стати лише за певних умов, тобто мати стабільний дохід.

rss