20.08.2012
 У Кременчуці День Незалежності пройде скромно і своїми силами. У міськвиконкомі оприлюднили остаточну програму свята з нагоди 21-ї річниці Незалежності України. Отже 23 серпня, представники влади і громадскості традиціно покладуть квіти до пам’ятника Шевченку. На 15-ту годину призначено початок урочистого вечора у міському Палаці культури. Більшість заходів – цілком спортивні, або мають спортивний уклін. Хоча. Звичйано не обійдеться без культурно мистецьких і дитячих заходів. Крім того, на 24 серпня заплановане автошоу «Літній драйв» змагання з раллі -спринту на трасі Європа. Молодіжний кубок Полтавської області з пляжного футболу відбудться 25 і 26 серпня на Центральному пляжі. Із пів на сьому вечора у Придніпровському парку виступатиме міський духовий оркестр. Трохи пізніше, цього ж дня у цьому ж парку відбудеться концерно-розважальна програма колективів художньої самодіяльності міста.

20.08.2012
 Охочих поборотися за крісло у Верховній Раді додалося. По одномандатному виборчому округу №150 ( до якого входить частина Кременчука – район Молодіжний) Центрвиборчком зареєстрував вже 14 кандидатів в нардепи. З'явилося ще одно знайоме обличчя і два раніше не помічених в політиці. Так, кандидатом зареєстрований Леонід Куличенко, директор ПП «Наукове виробниче торгове об'єднання «Україна«», безпартійний (самовисування). Це не перша його спроба ходіння у владу. Він кілька разів балотувався на виборах різного рівня, навіть намагався зареєструватися кандидатом на президентську посаду. Востаннє — на посаду міського голови Кременчука в 2010 році. Також зареєстровані кременчужанин Анатолій Сичевський, директор ПП «Експрес-логістика», безпартійний (самовисування) і підприємець з Глобино Сергій Литвинович, безпартійний (самовисуванець).

20.08.2012
 На Полтавщині зафіксували рекордну цукристість буряків. Вона найвища за останні 40 років. Цей показник сягає 16%, - Про це повідомляє інфрмагенція «новини Полтавщини» із посиланням на генерального директора асоціації Полтавацукор Євгена Золотарьова. І хоча цьогоріч площі під цукровим буряком на 12% менші, саме за рахунок цукристості полтавські аграрії розраховують виконати державну квоту на виробництво солодкого продукту в 362 тисячі тонн. Вона, до речі, є найбільшою в Україні. Переробляти цукросировину на Полтавщині будуть 6 заводів потужністю у 30 тис. тонн на добу. Прийматимуть буряки 11 пунктів, які вже пройшли атестацію.

rss