20.10.2011
 Кременчук таки залишиться без прямого пасажирського сполучення зі Львовом та незабаром позбудеться нічного потягу на Київ. На таке налаштоване керівництво «Укрзалізниці». Її представники пояснюють відповідні наміри «реформуванням», і нарікають на надмірну збитковість більшості поки що діючих прямих потягів із Кременчука. Єдиним прибутковим є потяг «Кременчук-Москва», який навіть планують зробити щоденним і рухатиметься він через Полтаву. Залишаться і «Кременчук-Полтава-Симферополь» та швидкісний експрес «Кременчук-Київ», якому теж обіцяють додати вагонів. А ось з 12 листопада експрес «Кременчук-Харків» переводять графік вихідного дня. Він їздитиме по п’ятницях, суботах і неділях. Приміські маршрути обслуговуватимуть дизель-потяги. Плюс на додачу рейкові автобуси. А переривів у русі обіцяють не робити: як тільки відмінять один потяг – одразу призначать інший.

20.10.2011
 Стоянку «київських» маршруток в Кременчуці перенесуть в інше місце. Це буде вулиця Київська. Там зараз створюють нову автостанцію, куди й переїдуть від залізничного вокзалу усі міжміські маршрутки, що спрямовуються у бік Києва. Цим займається кременчуцьке АТП-15307, За деякими даними, на території АТП і розташовуватиметься нова автостанція. Як повідомив ЗМІ представник підприємства, облаштування автостанції завершать не раніше, ніж через місяць. Перенесення соянки маршруток дозволить значно розвантажити шляхи в районі залізничного вокзалу та вивільнити місце для руху тролейбусів, - кажуть в АТП.

20.10.2011
 В Кременчуці влаштовують «Осінню фантазію». Так називається виставка фіалок, що проходотиме з 21 по 23 жовтня у Міському Палаці культури. Окрім, власне, оглядин найгарніших і натендітніших рослин, обіцяють навчити правильно їх вирощувати і доглядати: майстер класи відбуватимуться протягом усіх трьох днів виставки. Початок о 13-тій години. Як повідомили організатори виставки — міський клуб «Фіалки Кременчука», виставка працюватиме з 10.00 до 16.00. Вхід вільний.

20.10.2011
 До уваги тих, чий шлях у п’ятницю пролягатиме через Крюківський міст. 21 жовтня на мосту буде обмежено рух транспорту. З 12.00 до 15.00 там будуть проводитися аварійні роботи з ремонту металевих деформаційних стиків. У зв’язку із цим буде перекрита одна смуга проїжджої частини мосту. Ще раз зауважимо, що обмеження руху транспорту триватиме 21 жовтня із 12 до 15-ї години.

rss