20.11.2012
 Міська влада Кременчука наступного року планує продовжити ремонт медичних закладів. Про це журналістам розповів міський голова Олег Бабаєв. За його словами, наступного року продовжать ремонт кардіологічного відділення з-ї міської лікарні. Спонсорувати ремонту може знову стальзавод (варто нагадати, у цьому році це підприємство виділило на ремонт Третьої міськлікарні 5 млн грн). У Першій міській лікарні планують відремонтувати приймальне і хірургічне відділення, у Другій – гінекологічне. У міській дитячій лікарні ремонт проведуть у приймальному відділенні, а також у хірургічному. Згадають кременчуцькі чиновники нарешті і про Четверту міську лікарню, що на Молодіжному. У планах - ремонт реєстратури поліклініки, одного поверху, а також придбання обладнання.

20.11.2012
 У Кременчуці від 21 листопада буде задіяно новий тролейбусний маршрут. Він отримав нумерацію ЗД і пролягатиме від Крюківського мосту до нафтопереробного заводу, - повідомив головний транспортник міста Володимир Кургаєв. Крім того, за його словами, тролейбус маршруту №3Б, який виїжджає на маршрут о 7.25 ранку від зупинки Крюківський міст рухатиметься вде не до до зупинки Генерала Жукова, а протягнеться до нафтопереробного заводу. Таким чином у міськвиконкомі вирішили забезпечити один із найдовших міських маршрутів достатньої кількістю комунального транспорту, після того, як від кременчужан почали надходити скарги, що проблематично дістатися до Свіштовського кладовища, що поряд із НПЗ. У транспортному відділі міськвиконкому обіцяють, що тролейбус №3Д курсуватиме із 7-ї ранку до 16 години. Точний графік руху буде наданий найближчими днями.

20.11.2012
 Кременчуцька влада хоче улаштувати на час сильних холодів вагончик для бездомних. Про це розповів заступник міського голови Віктор Калашник. Якщо на це дасть дозвіл «Укрзалізниця», то в Кременчуці окрім трьох сезонних пунктів обігріву - в районі залізничного вокзалу, в Крюкові (біля ринку "Крюков’янка") і в районі оптових складів на Московській - з'явиться і опалювальний вагон. За словами начальника департаменту праці і соцзахисту населення Катерини Громової, в Кременчуці офіційно налічується 73 людини без певного місця проживання. Проте їх насправді більше, і вони мігрують.

rss