20.12.2011
 Наступного року може подорожчати проїзд у кременчуцьких маршрутках. Принаймні, у міськвиконкомі не виключають, що дозволять перевізникам підвищити тариф на проїзд. Рішення буде прийнято на початку наступного року. Як повідомив заступник імського голови з питань транспорту Володимир Тараторін, підвищення тарифу пов'язане передусім з підвищення вартості бензину і інших складових собівартості перевезень. Віце-мер припускає, що проїзд подорожчає у межах 50 копійок. Крім того, за його словами, підвищуючи тариф, міська влада прагне пересадити кременчужан із маршруток у тролейбуси. Зараз на лінію вихлдять 40 електромашин. А у першому кварталі наступного року цю кількість планується збільшити до 48-ми тролейбусів. Наступного року планується закупити не менше 10 нових тролейбусів.

20.12.2011
 У Кременчуці відкрили оновлене педіатричне відділення у дитячій лікарні. Капітальний ремонт у відділенні тривав майже протягом півроку і обійшовся міському бюджету у 850 тисяч гривень. За ці гроші відремонтували не лише приміщення відділення, а й придбали нове обладнання. Приймати дітей відділення зможе вже за 5-7 днів, щойно міськСЕС надасть висновок про відповідність відремонтованого приміщення санітарним нормам. Разом із тим, міський голова Олег Бабаєв після оглядин педіатричного відділення оцінив роботу на "4" із плюсом. Мер зробив кілька зауважень з приводу нерівних стін, нерівно поклеєних шпалер та певних недоліків системи енергозбереження. Решта, за словами Бабєва заслуговує на високу оцінку. Втім, за словами тимчасового керівника відділення Наталії Грінер, подібного ремонту у педіатричному відділенні не робилося років 17.

20.12.2011
 Кременчуцька служба Державтоінспекції обмежує стоянки транспорту на центральних вулицях міста. Усе через завантаженість проїджої частини стоячими автівками. Як нагадали в міському відділі ДАІ, на вул. Жовтневій вже забороний для стоянки правий бік дороги. Відповідні знаки встановили ще в листопаді. Зараз ведуться роботи з установки знаків заборони стоянки на вул. Леніна. Там також буде заборонена стоянка по правому боку шляху на ділянці між вул. Пролетарської і до вул. Гагаріна. Даївці ще раз наголошують, що обмеження запроваджують для того, щоб звільнити проїжджу частину для руху транспорту.

rss