20.12.2012
 Міський голова Кременчука повернувся у прямий ефір. Востаннє у такому форматі мер спілкувався із кременчужанами понад 3 місяці тому. 26 грудня на телеканалі «Лтава» відбудеться прямий ефір з міським головою Олегом Бабаєвим. Про це повідомили в прес-службі міськвиконкому. Поставити запитання градоначальнику можна телефоно у Полтаві безпосередньо під час прямого ефіру за номерами телефонів, які вкажуть на екрані. Початок ефіру в 21:00. Крім того, прес-служба виконавського комітету заздалегідь приймає запитання меру до 25 грудня з 9:00 до 16:00 по тел. 3-51-08.

20.12.2012
 Кременчуцькі даїшники пропонують варіанти розвантаження центру міста від транспорту. За словами старшого інспектора Кременчуцької ДАІ Олексагндра Марченка, передусім потрібно збільшити габаритну висоту залізничного шляхопроводу по вул.Шевченка на 30 см - до 4м. Що дасть можливість відвести рух великогабаритного вантажного транспорту з вул.Першотравневої. На даний час ця категорія транспорту в тому числі і транзит рухаються на міст по вул. Першотравневій. Щодо поліпшення умов руху автотранспорту на вулиці Пролетарській, то її даїшники пропонують розширити на одну смугу до 3,5м. перед перехрестям вул. Першотравневої зі боку вул. Свердлова.

20.12.2012
 Кременчуцькі маршрутки становлять потенційну небезпеку. Такого висновку дійшли фахівці Територіального управління Держгірпромнагляду в Полтавській області. Спільно з ДАІ, фахівці управління перевірили 23 автобуси. Практично в усіх – виявили порушення. Зокрема, в Кременчуці допускаються на маршрути автобуси, на яких встановлено газобалонне устаткування із слідами поверхневої корозії, без фарбування, без встановлених написів. Перевірки на маршрутах тривають. Як стверджують в Держгірпромнагляду, усі підприємства, які випустили маршрутки з несправним устаткуванням на дороги, включені в графік перевірок.

20.12.2012
 Керівництво Полтавської області заявляє про неприпустиме з боку НАК «Нафтогаз України» зниження тиску газу в магістралях, що може призвести до відключення котельних. Про це заявив перший віце-губернатор Віктор Животенко. За його словами, в області є проблеми з тиском газу в мережах, проте керівництво регіону вважає, що це проблема не лише регіональна. «Видно є певні проблеми щодо цього в НАК «Нафтогаз». Що ж до обсягів газу, то на сьогоднішній день йде процедура взаємозаліків різниці в тарифах і боргів за газ. «Місяць тому держава виділила 237 млн грн для погашення різниці в тарифах. На сьогодні вже проплачено 95% від усієї суми. Обласний посадовець висловив сподівання, що у Новий рік Полтавщина увійде без боргів за газ та додав, Полтавська область - одна з небагатьох в Україні, де борг за газ буває або меншим різниці в тарифах, або дорівнює їй.

rss